Prawidłowe temperatury?

Jak nie masz teraz dźwięku to możesz zobaczyć przez panel sterowania , dźwięki mowa i urządzenia audio, dźwięki i urządzenia audio, w zakładkach audio i głos czy z rowijanch pasków ukaże się druga karta dźwiękowa jeśli tak to powinna to być ta z integrowana i raczej musi być zainstalowany sterownik żeby poprzez niego można było z konfigurować ustawienia głośników przez dołączanie po kolei kable. Może być tak że karta z integrowana może być wyłączona w biosie to tam by ją trzabyło włączyć. Jakby ci się udało uruchomić z konfigurować to będziesz miała porównanie jakości dźwięku czy ujdzie czy czym prędzej kupisz oddzielną.

Witam,

jak się okazało wystarczyło przeinstalować sterowniki.

Poprzedni właściciel komputera poinformował mnie, żeby nic nie kręcić w panelu Creative’a, szczególnie gałką od dźwięku, bo później występuje błąd sterownika.

Także dźwięk wrócił, a co do temperatur (bo to przecież to było głównym tematem) to myślę, że już wszystko będzie w porządku, nawet w większym stresie :slight_smile:

Tak jak już poprzednio pisałam - dziękuję wszystkim za poświęcony czas i dobre rady.

Pozdrawiam!