Prawie całkowicie zapełniony dysk Swap-jak zwolnić miejsce?

Witam,

mam problem, jak w temacie.Mam założone dwa konta użytkowników, obydwa o uprawnieniach administratora.Problem polega na tym,że system ładuje sie od razu na konto, które było pierwotnie założone przy instalacji systemu.Do tego drugiego, które niedawno założyłem, mogę przejśc tylko w sposób "szybkiego przełączenia użytkownika"Nie da się wylogować z pierwszego konta.Gdy wybieram “wyloguj…”, system zapisuje ustawienia i ładuje ponownie pierwsze konto, nie dając możliwości wyboru, tak jak przy uruchamianiu systemu.Chciałbym usunąć to pierwsze konto, ale bez wylogowania nie jest to możliwe, nawet w trybie awaryjnym dzieje się podobnie!.Czy jest jakaś możliwość wylogowania z takiego problemowego konta?dzięki za odp.

Tweak UI for Windows XP i pozycja Autologon.

Dziękuję Mireczek.Program załatwił sprawę:).

Mam jeszcze laickie pytanie,co do usuwania konta użytkownika: Czy samo usunięcie konta przez panel sterowania wystarczy?

Nigdy tegowłasnoręcznie nie robiłem, a z tego, co słyszałem,trzeba chyba jeszcze pogrzebać w rejestrze…dzięki z góry za pomoc.

witaj braavosi.gm , tak usuwanie konta poprzez panel sterowania powinien wystarczyć … spróbuj tak zrobić a jak nie wyjdzie to męcz nas dalej ;), z chęcią pomożemy (no ja na pewno)

Pozdrawiam

OK.Udało się usunąć konto.Ale teraz mam nowy problem, którego wcześniej nie zauważyłem.Otóż na trzeci z moich dysków (obok systemowego i z danymi) Q:Swap ma tylko 7 MB wolnego miejsca.Całe 2 GB zajmują “paging files”.Diskeeper po analizie pokazuje sytuację krytyczną, a i windows daje komunikaty o braku miejsca, ale nic zrobić nie mogę-nie potrafię, żeby zwolnić miejsce na tym dysku…Czy jest to możliwe?I do czego służą te “paging files”?

p.s.zmieniałem temat wątku na aktualny problem