Prawie żadna gra nie chce się włączyć

Witam.Kupiłem nowy komputer i zainstalowałem windows 7.Po pewnym czasie,gdy zacząłem instalować grę (NFS MW) instalacja przebiegła pomyślnie,ale gdy chciałem włączyć grę nic się nie działo.Klikam dwa razy i nic.Myśłałem,że to coś z grą (była pobierana z neta).Później pożyczyłem od kumpla GTA SA.Tam instalacja przebiegła równie pomyślnie,ale problem ten sam co z poprzednią grą.Jedynie później zainstalowałem Counter stike’a to włączył się,ale jak klikałem rozpocznij grę,to ładowało się do połowy i wyłączało grę.Proszę o szybką pomoc.

Parametry komputera

MS Windows 7 Ultimate 64-bit

AMD Athlon II x3 455 Processor,4.0GB RAM

Standard VGA Graphics Adapter

“Standard VGA Graphics Adapter” - to może zainstaluj właściwy sterownik do karty graficznej w zalezności co masz Nvidię lub Radeona.

Bo na standardowej to z reguły żadne gry nie pójdą poza pasjansami itp z systemu.

a jaką masz ogóle karę graficzną ?

Wejdź do Windows Update i sprawdź czy nie masz dostępnego sterownika do karty graficznej (w opcjonalnych).

tak jak kolega wyżej napisał sprawdź to(powinno tam napisać jaką masz kartę grafiki a raczej jakie strowniki on chce pobrać)

ale ja zalecam pobrać sterowniki z oficjalnej strony producenta grafiki nvidia,amd albo od producenta płyty głównej(o ile masz zintegrowaną).Te sterowniki są dużo lepsze od tych z windows update