Prblem z instalacją

Rzecz tak się przedstawia: wczoraj poszukiwałem na forum programu do niemieckiego… ktos mi polecił abym kupil komputer swiat tam jest spoko program… tak zrobilem. Podekscytowany przystąpiłem do instalacji wszystko poszlo ok! ale gduy uruchamiam program… a spójrzcie::

forum1rw7.th.jpg

Złączono Posta : 11.10.2006 (Sro) 16:58

czego dotyczy temn komunikat?? z instalacja bylo wzystko ok! !!

Albo masz uszkodzony pliczek “nt.dll” sprawdź czy można go odzyskać z foledru repaid i skopiować do system 32 , lub też na płycie z programem w folderze z tymże programem może znajdować się takowy pliczek tzw. “uzdrawiacz” który to w innym przypadku dosłownie nazwany jest crackiem , a zazwyczaj na płytach gazetowych nie wypada go określać mianem cracka.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=102429

forum2aj4.th.jpg

Złączono Posta : 11.10.2006 (Sro) 18:27

forum3lv3.th.jpg

@rafak83 dalsza cześć posta do którego podałem strone, to jest napisane jak podmienić plik ntdll.dll

zaznacz plik ntdll.dll - daj polecenie (na belce Eksploratora) “Kopiuj do” - wskaż folder C:\Windows\system32 i kliknij OK- mam problem z wykonaniem tej operacji tzn nie wiem co to znmaczy ‘’(na belce Eksploratora) ‘’

Złączono Posta : 11.10.2006 (Sro) 18:43

sciagnolem ten plik tak jak tam dalej opisales ale nie moge terazzrobic tego ‘‘start-> uruchom-> %windir%\sysytem32\dllcache’’

Złączono Posta : 11.10.2006 (Sro) 18:48

a jak otworzyłem ten zassany plik to komunikat mowil Instalator wykryl ze wersja dodatku Service pack zainstalowanego systemu jest nowsza niz aktualizacja ktora chcesz zainstalowac, Te aktualizacje mozna trylko zainstalowac na komputerze bez zainstalowanych dodatkow Service pack’’