Prblem z Jetflash32GB potrzebuje programu napraczego

Witam wszystkich. Mam problem z Jetflash 32 GB Wczoraj ściągałem dane z niego i system widział nazwe, rozmiar i dane na nim zapisane. Dziś jest wszystkiego “0” W tym samym wejściu pendrive 1GB działa i widzi wszystko a tego nie. Sprawdzałem w innym urządzeniu i jest to samo. Pytanie padł czy to jakaś anomalia?

Dodane 22.05.2011 (N) 9:37

Zapomniałem system XP pro

wygląda na to, że padł :wink: chińska podróba…

Jeśli sprzęt na gwarancji to się w nic nie baw i do wymiany. Jeśli zaś już po gwarancji to spróbuj programu HDD Capacity Restore (najlepiej z bootowalnej wersji Hirens Boot CD 13.0) - mi pomogło, na moim 1TB HDD system “widział” tylko 33 MB. Po użyciu programu wszystko powróciło do normy, nie szkodzi spróbować. Daj znać czy pomogło…powodzenia.

Ok próbuje dzięki

Dodane 22.05.2011 (N) 13:14

Niestey nie widzi ten program choć jest widoczny jako dysk wymienny. Tylko twardziela i cd nic wicej ne widzi.

Dodane 22.05.2011 (N) 13:15

Niestey nie widzi ten program choć jest widoczny jako dysk wymienny. Tylko twardziela i cd nic wicej ne widzi.

a dziergasz z hirens boota ? jeśli tak to musisz wejść w dział dos i załadować obsługę usb najlepiej kontroler w wers 2.0 i wtedy odpalić aplikację

Michsmok ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Mam już ale nie daje rady. Wyskakuje mi przy rozpakwaniu że mam włożyć płyte(((

Osobiście polecam załadowanie obrazu HB-CD 13.0 do wirtualnego napędu w systemie i następnie działanie na tym narzędziu. Jeśli nie to wypal płytkę serwisową i potem z niej działaj.

Dzięki za okazaną cierpliwość i pomoc. Padła machina niestety. Reinkarnacja i zabiegi dr. Frankenstaina też.