PRE-ORDER gta IV

Witam na pewniej stronie o gta wyczytałem taki news:

Krótko, zwięźle i na temat. Cenega Poland, oficjalny dystrybutor serii Grand Theft Auto w Polsce rozpoczyna przyjmowanie zamówień na preordery Grand Theft Auto IV. Cena wynosi 129.90PLN i jest niższa od ceny detalicznej o całe 20 zł.

"Jako, wyłączny partner firmy Take 2 Interactive w Polsce, Czechach i na Słowacji z przyjemnością ogłaszamy, że już od dzisiaj rozpoczynamy zbieranie zamówień na najbardziej oczekiwaną grę akcji tego roku – Grand Theft Auto IV na komputery PC! Zapraszamy do zarezerwowania swojego egzemplarza gry, w specjalnej cenie 129,90 PLN."

Źdródło http://www.gtasite.net

Jeżeli teraz bym zamówił na cenega.pl czy bym dostał za kilka dni czy w listopadzie dopiero?

A kiedy jest premiera GTA IV? No też właśnie…

Zamówioną grę otrzymasz dopiero po jej premierze. Często bywa tak, że gry zamówione wcześniej, mogą zostać dostarczone wcześniej (dzień, dwa dni, może wcześniej), ale to już zależy tylko od dystrybutora.

to chyba jasne, że nie dostaniesz za kilka dni, bo wtedy jeszcze gra nie wyjdzie na PC

Poczekać do premiery iść do MM i dostaniesz nawet taniej bo nie doliczą Ci kosztów przesyłki :slight_smile: Podobnie było z Wiedźminem, więc i GTA nie odskoczy od reszty :stuck_out_tongue:

Wytłumaczcie mi jedno.

Jak można sprzedawać pre-ordery skoro R* nie potwierdziło wymagań?

A Ty mi powiedź od kiedy warunkiem sprzedaży jakiejś gry jest znajomość jej wymagań? Łatwo się domyślić, że wymagania będą takie średnie, więc posiadacze dwu-jajowych procków, x>2GB ramu i dobrą kartę graficzną nie mają się co martwić :slight_smile: