Preblemy z Odtwarzaczami Mp4

Witam!

Od nie dawna stałem się posiadaczem tego playerka: CREATIVE ZEN to jest dokładnie to :

http://pl.europe.creative.com/products/ … duct=16999

nowiuśki nie rozpakowywany ze sklepu… ja już otwieram paczke … czytając instrukcje próbuje pierwszy raz odpalić, a tu nic… w ogóle znaku życia nie daje … próbuje podłączy do kompa to komp również nic nie wykrywa… jedynie migocze wskaźnik power i to wszystko

nie wiem o co chodzi i nie wiem co robić :frowning: bardzo będę wdzięczny za pomoc

Pozdrawiam i życze samych radosci w Nowym Roku :wink:

bateria rozładowana?

no… ja na razie podłaczyłem tylko na chwile … ale jeżeli nawet rozładowana to powinno zareagowac? … komputer powinien wykryć?

Miałem podobnie z innym Creativem, że dopiero po ładowaniu dał się włączyć.

można, takie akumulatorki nie mają efektu pamięciowego :slight_smile:

A jeszcze takie pytania… jak formatować takie playerki bo chce sformatować tak by wywaliło moje rzeczy a orginalne rzeczy zostały

Ja właśnie sformatowałam ale pliki “fabryczne” mi sie nie zachowały… :expressionless:

Ja wtrącę jeszcze jedno pytanko skoro toczy sie tu dyskusja o tym odtwarzaczu. Ja mam problem jeszcze inny. Konkretnie z grafiką. Raz włączam to cacko i wszystko pięknie wygląda, włączę za drugim razem i wygląda wszystko jakby było za jasne, za mały kontrast: dopiero jak się patrzy pod kątem to kolory są jak należy - no ale tu chyba nie o to chodzi by oglądać wszystko z ukosa? :wink:

Nie wiem czy to defekt sprzętu czy ja czegos nie skonfigurowałam-próbowałam juz wszystkiego: przyciemniałam ekran, aktualizowałam oprogramowanie i nawet własnie sformatowałam odtwarzacz, ale nic nie pomogło.

może ktoś wie co się dzieje?

Pani Formatowała playerka przez komputer? Zostało Pani całe oprogramowanie… a czy te zdjęcia filmy demonstracyjne też zostały ?

Pozdrawiam

PS: taki temat na takie playerki powinien istnieć ponieważ z nimi są czasem kłopoty :stuck_out_tongue:

teraz się głowie co robić bo konwertuje film… w playerku działa idealnie ale zawsze urywa końcówkę filmu

Moja siostra ma playerka Creative Zen V plus i jej w ogóle nie odpala… po migocze chwile i gaśnie…a monitor nic w ogóle nie reaguje… próbowałem przeinstalowania softu , rozbierałem playerka i baterie wkładałem … resetowałem co chwila … próbowałem rożnych metod … a on nadal to samo… odpalam , po migoczą chwile klawisze i gaśnie, w sumie komputer go wykrywa wiec wada baterii to nie jest… bo właśnie tutaj baterie miałem wyczerpaną to komp nie wykrył

Pozdrawiam

Nazwij temat konkretnie. Nie pisz posta pod postem. Jak chcesz coś dodać, to użyj opcji edytuj w poprzednim poscie. Post wyleciał.

witam ponownie:P

chciał bym zadać pytanie jak po prawnie zmienić soft? mam już nowy soft pobrany na komputerze i teraz nie wiem za abrdzo jak go zainstalować, cyz wystarczy przeinstalować za stary? czy trzeba wszystko sformatować, czy jak?

no i czy po zmianie softu będę miał jeszcze gwarancję ;>?

softu chce zmienić poniewaz mp4 często sie zacina, przy ładowaniu filmów ciągle są jakieś błędy, myślę ze po zmianie softu to sie zmieni.