Preblemy z Odtwarzaczami Mp4

(Songoku Ssj4) #1

Witam!

Od nie dawna stałem się posiadaczem tego playerka: CREATIVE ZEN to jest dokładnie to :

http://pl.europe.creative.com/products/ ... duct=16999

nowiuśki nie rozpakowywany ze sklepu... ja już otwieram paczke ... czytając instrukcje próbuje pierwszy raz odpalić, a tu nic... w ogóle znaku życia nie daje .... próbuje podłączy do kompa to komp również nic nie wykrywa... jedynie migocze wskaźnik power i to wszystko

nie wiem o co chodzi i nie wiem co robić :frowning: bardzo będę wdzięczny za pomoc

Pozdrawiam i życze samych radosci w Nowym Roku :wink:

(Zonkishi) #2

bateria rozładowana?

(Songoku Ssj4) #3

no... ja na razie podłaczyłem tylko na chwile ... ale jeżeli nawet rozładowana to powinno zareagowac? ... komputer powinien wykryć?

(Sebos99) #4

Miałem podobnie z innym Creativem, że dopiero po ładowaniu dał się włączyć.

można, takie akumulatorki nie mają efektu pamięciowego :slight_smile:

(Songoku Ssj4) #5

A jeszcze takie pytania... jak formatować takie playerki bo chce sformatować tak by wywaliło moje rzeczy a orginalne rzeczy zostały

(Markucha013) #6

Ja właśnie sformatowałam ale pliki "fabryczne" mi sie nie zachowały.. :expressionless:

Ja wtrącę jeszcze jedno pytanko skoro toczy sie tu dyskusja o tym odtwarzaczu. Ja mam problem jeszcze inny. Konkretnie z grafiką. Raz włączam to cacko i wszystko pięknie wygląda, włączę za drugim razem i wygląda wszystko jakby było za jasne, za mały kontrast: dopiero jak się patrzy pod kątem to kolory są jak należy - no ale tu chyba nie o to chodzi by oglądać wszystko z ukosa? :wink:

Nie wiem czy to defekt sprzętu czy ja czegos nie skonfigurowałam-próbowałam juz wszystkiego: przyciemniałam ekran, aktualizowałam oprogramowanie i nawet własnie sformatowałam odtwarzacz, ale nic nie pomogło.

może ktoś wie co się dzieje?

(Songoku Ssj4) #7

Pani Formatowała playerka przez komputer? Zostało Pani całe oprogramowanie... a czy te zdjęcia filmy demonstracyjne też zostały ?

Pozdrawiam

PS: taki temat na takie playerki powinien istnieć ponieważ z nimi są czasem kłopoty :stuck_out_tongue:

teraz się głowie co robić bo konwertuje film... w playerku działa idealnie ale zawsze urywa końcówkę filmu

Moja siostra ma playerka Creative Zen V plus i jej w ogóle nie odpala... po migocze chwile i gaśnie...a monitor nic w ogóle nie reaguje... próbowałem przeinstalowania softu , rozbierałem playerka i baterie wkładałem ... resetowałem co chwila ... próbowałem rożnych metod ... a on nadal to samo... odpalam , po migoczą chwile klawisze i gaśnie, w sumie komputer go wykrywa wiec wada baterii to nie jest... bo właśnie tutaj baterie miałem wyczerpaną to komp nie wykrył

Pozdrawiam

(Monczkin) #8

Nazwij temat konkretnie. Nie pisz posta pod postem. Jak chcesz coś dodać, to użyj opcji edytuj w poprzednim poscie. Post wyleciał.

(Songoku Ssj4) #9

witam ponownie:P

chciał bym zadać pytanie jak po prawnie zmienić soft? mam już nowy soft pobrany na komputerze i teraz nie wiem za abrdzo jak go zainstalować, cyz wystarczy przeinstalować za stary? czy trzeba wszystko sformatować, czy jak?

no i czy po zmianie softu będę miał jeszcze gwarancję ;>?

softu chce zmienić poniewaz mp4 często sie zacina, przy ładowaniu filmów ciągle są jakieś błędy, myślę ze po zmianie softu to sie zmieni.