Precyzja w FPS

Mam pytanie jak precyzyjnie grać w gry online FPS, głównie w Modern Warfare, jak strzelać i jak być w tym dobry ? z góry dzięki.

trening czyni mistrza-ja na poczatku w OA byłem cieniutki i nieźle dostawalem, dziś (niechce sie wychwalać) gram w miare OK- trenuj, strzelaj, znajdź swój własny styl…

I przede wszystkim kup solidnego gryzonia:)))

Tak jak wyżej koledzy radzą - dużo trenuj i zaczynaj od serwerów, gdzie jest mała ilość osób. Nie napalaj się na jatki po 40 czy 50 graczy. Staraj się dobierać kategorię żołnierza pod daną mapę (np. nie strzelaj snajperką w pomieszczeniach zamkniętych :stuck_out_tongue: ) Ważne są też elementy wskazujące: klawiatura i czuła mysz, oczywiście optyczna z dobrą czułością. No i wiadomo dobry komputer, który jest w stanie uruchomić grę w dobrych detalach, choć niektórzy specjalnie grają np. bez efektów, ponieważ obiekty są bardziej klarowne (np. po trafieniu nie masz efektu rozmycia na ekranie, tylko możesz bezpośrednio szukać przeciwnika lub wiedzieć gdzie uciekać). Ważne też jest stosowanie takich opcji jak antyaliasing - najlepiej jak największy - zwiększa to pole widzenia, wrogowie nie zlewają się z tłem przez chropowate krawędzie.

:slight_smile: