Prędkość internetu drastycznie zwolniła

Witajcie. Do wczoraj internet działał mi dobrze, był wręcz niezawodny. W umowie widniała prędkość 640 Kb/s, w rzeczywistości osiągałem 800 Kb/s (pliki pobierałem z prędkością ~ 80 Kb/s). Niestety dzisiaj zauważyłem, że jego prędkość drastycznie zwolniła - z owych 800 Kb/s do 192 Kb/s. Zanim rozpocznę jakąś krucjatę na siedzibę Netii w celu wyjaśnienia tego problemu, chciałbym najpierw się upewnić, że wina nie tkwi w systemie. Załączam póki co tylko jeden log, jeżeli będzie potrzeba podam ich większą ilość.

Hijackthis http://www.wklej.org/id/e717928913

Oraz screen

image0002db2.th.jpg

Wejdź na speedtest.pl i zobacz. Mi w połączeniu pisze 1MB a mam neta 512KB

Przez dwa lata miałem prędkość 800 Kb/s, pliki pobierałem z prędkością 80 Kb/s.

Dzisiaj nagle żaden plik nie idzie transferem większym niż 20 Kb/s … ■■■? Także jestem pewien, że net zwolnił, nie ma jakiegoś błędu w wyświetlaniu prędkości …

W logu nic nie widzę

Podaj log z Combofix

Combofix http://www.wklej.org/id/6061e48807

W logu nic nie widzę

Jak w logach jest OK, czyli wirów nie ma.

Spróbuj przeinstalować stery od modemu i założyć od nowa połączenie z netem. W czym masz neta, może ten dostawca ma limity pobierania danych i Ci ten limit wszedł??

Netia, od dwóch lat. Nigdy limitów nie było i chyba nie ma. Teraz nagle zaczęło mi mielić połączenie, zrobiłem reconnect i zauważyłem, że prędkość spadła do 192 Kb/s. Przeinstaluję zaraz sterowniki, poczekam do jutra i jeżeli problem nie ustąpi zadzwonię do pomocy technicznej.

Dzięki wam za pomoc.

Też mam Netie i u mnie jest wszystko wporzo. Zadzwoń do nich bo może coś w Twojej miejscowości jest nie tak.