Prędkość łącza w UPC

Witam

Mam podpisaną umowę z UPC na 15Mbit z TV. Jak to jest ,że kiedy 3kompy chodzą niczego nie ściągając(tylko przegladanie stron) to na jednym z nich przy mierzeniu prędkości łącza (www.speedtest.pl) wychodzi niecałe 3Mbit? [-X Czy oglądanie TV na jednym z nich może mieć na to jakikolwiek (większy) wpływ? A może to,że przechodzi przez router (chociaż komp, na którym badałem przepustowość jest połączony bezpośrednio kablem z routerem). Co ciekawe za drugim razem, po 10minutach test pokazał jeszcze gorzej upload w miarę ale download !szok! :twisted: : 698 kbps

What the hell???

Inna kwestia- czy ktoś może mi powiedzieć czy to normalne,że w żaden sposób nie mogę skonfigurować DC++ pod tym dostawcą? czy mają jakieś filtry,firewalle(choć próbowałem na passive), inne zabezpieczenia? :-x

Dzieki za jakiekolwiek info

Mam internet 30mb/s z upc wysylanie 2mb/s i powiem ci ze jest to jeden z najgorszych dostawcow internetu jak dla mnie. ping

i w grach masakrycznie wysokie, a predkosci lacza skacza jak szalone. ten robilem przed chwila:

750944381.png

Mam te same problemy. Kiedy miałem łącze 8 MB, nie było problemów. Kiedy w grudniu przeszedłem na 25 MB, zaczęły się problemy i najgorsze, że cały czas próbują mnie spławiać, że ekipy naprawiają sieć. Dzisiejsza prędkość wygląda następująco:

750915433.png

Masakra. #-o Właśnie piszę do nich e-maila z reklamacją.

no to ładnie kradną ! miecios -jako że jesteś z okolic -znasz jakiegoś innego ale dużego providera godnego uwagi z dobrym pakietem TV? chciałem wziąć n-kę ale nie można podzielić jednego sygnału TV na trzy różne.

odnośnie DC++ nie wiecie co z tym? ;/

Panowie, nie jesteście jedyni. Wystarczy zajrzeć tutaj: http://forum.mediaswiat.pl/viewforum.ph … 6bd9fcf1a1

Sam jakiś czas temu miałem problemy z UPC, przez jakiś czas wmawiali mi że po ich stronie jest wszystko OK. Dopiero kiedy zrobiłem dokładne pomiary łącza i wysłałem im wyniki, przyznali że problem leży po ich stronie i w ciągu kilku dni naprawili co trzeba.