Prędkość łącza :)

Zobaczcie jaką przez chwilę miałem prędkość łącza. Zazwyczaj mam ok 6Mb/s.

mojeip6ys.th.jpg

WP moim zdaniem źle mieży :slight_smile: mam łącze 512 kb/s ,a wedłóg wp 6 mb :slight_smile:

Nic nadzwyczajnego, ja na neo 256 mam czasami transfer ok. 40MB (wartość początkowa) która systematycznie maleje do tej która powinna być :mrgreen: (oczywiście cały czas transfer wynosi 30KB tylko tak głupio się normuje transfer)

Gratuluje wyniku :lol:

Dla Mnie pokazuje 306,5kb/s a w programie neostrady pisze 393 kb/s.

Widać, że oszukują :evil:

Ale ja mam łącze 6Mb/s 8)

a wie ktos moze jak “oszukac” transfer Neostrady,bo mi ograniczyli za ilosc sciagnietych Gb.Chodzi mi o to czy macie jakies sposoby by tego uniknac?

Aneczka19

Niestety tego nieda się uniknąć 8)

Ale zawsze można sobie dokupić limitu,zobacz na stronie neostrady.

Są dwa sposoby:

  1. Pilnowąc sie ze ściagnietymi danymi

  2. Dokupić transfer w telepunkcie.

lub w panelu w zakładce transfer na stronie http://www.neostrada.pl :mrgreen:

Prędkosć łacza najlepiej sprawdzać na dsl.cz chyba najdokładaniejsze pomiary tam są.

Dlatego nie warto brać Neostrady :!:

Osobiście jestem w Dialogu i tutaj nie ma się żadnych limitów do sieci Internet. Koszty małe, transfer Super. Nic tylko surfować :slight_smile:

Tylko że dialog jest tylko w większych miast. Ja np. nie miałem wyboru: albo radiówka albo neo. Bez zastanowienia wziąłem neo zwłaszcza że nie ściągam dużo plików.

mam neo 320, nie mam limitow 8)

a jesli chodzi o pomiary szybkosci lacza to sa one G** warte 8)

No ja miałem podobny przypadek jak AJU. Mogłem mieś radiówke albo neo. co prawda sie zastanawiałem nad radiówką ale ona miała jeden poważny minus dla mnie- możliwość zakłuceń transferu bo czasami sie daza ze sygnałmoże zaniknąć

Wiec wziąłem neo 512. Co prawda dużo sciągam ale zawsze można dokupić limit i wszystko gra