Predkość Neostrady

http://www.speakeasy.net/speedtest/

Wybierz serwer np Washington DC.

Oczywiście że jest coś takiego, przecież nikt ci nie napisze że może być mniej bo by zniechęcił klijentów (takie prawa marketingowe), ale normy przyjęte w europie o których mi wiadomo to minimum jakie musi zapewnić usługodawca to ok 70% mocy przesyłu gwarantowanego łącza.

Czyli jeśli masz 2Mbit a twój transfer wynosi 1,6Mbit to nadal wszystko jest w porządku i z prawnego punktu widzenia nie masz prawa rościć sobie jakiś usterek gdyż wszystko mieści się w normie.

Skoki przesyłu są naturalną przypadłością i zależą od serweru z jakim sie łączymy lub godzinami szczytu ruchu sieciowego bądź krajowego

Powiem wam że nie ma strony która poda wam dokładnie…

Zawsze są różne ruchy na sieciach i w każdej sekundzie wąchają się szybkości…

ja tez mam ten problem…mialem net czasami nawet 10 razy wolniejszy niz powinien byc (neo) juz jest troche lepiej,ale i tak nie tak jak powinno byc :confused:

Osobiście mam NETIE 1550kbps i cały czas mam maksymalnie.

jakość świadczenia usług zależy od dostarczyciela i łącz po których odbywa się ruch sieciowy.

Łącze TP nie należą do najlepszych a i większość z nich nie jest jeszcze oparta na światłowodach.

Stąd te spadki i wachania

ja mam iplusa 177 a na speedtest pokazuje 38

OOO ! i zrobiłem jak zrobić powinienem - zadzwoniłem powiedziałem i mam 512 kb/s !

Dzięki za pomoc.