Prędkość neostrady


(Jump020) #1

Siema. Mam taki mały problem z neostradą, iż od ok. miesiąca mam włączoną prędkość 6MB/s. Natomiast prędkość po podłączeniu wynosi 3MB/s. W czym tkwi problem? Jak to naprawić?

PS. Posiadam modem Sagem Fast 800


(Pharun) #2

Może to być kwestia starszego modelu modemu (nie wiem jaką miał max przepustowość) lub tego że może jeszcze nie zdążyli podłączyć pełnej prędkości (to TP więc spodziewaj się wszystkiego - zadzwoń do nich i się dowiedz) lub (najgorsza możliwa opcja) - już Ci właczyli to 6mb ale Twoje kable/czynniki zewnętrzne nie pozwalają na więcej niż 3mb a z racji że umowa jest tak skonstruowana że 6mb to MAX ile osiągniesz to nie znaczy że tyle osiągniesz. Dzwoń do złodziei i pytaj - taka moja rada. (oczywiście zalecam używanie neostrady bez ich panelu połączenia tylko z połączeniem zrobionym w kreatorze połączeń Windows (instrukcje są w internecie - wpisz Neostrada bez panelu połączenia) i zainstaluj najaktualniejsze sterowniki jakie znajdziesz w necie.


(Agatonster) #3

wixa18 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.