Prędkość neostrady

Siema. Mam taki mały problem z neostradą, iż od ok. miesiąca mam włączoną prędkość 6MB/s. Natomiast prędkość po podłączeniu wynosi 3MB/s. W czym tkwi problem? Jak to naprawić?

PS. Posiadam modem Sagem Fast 800

Może to być kwestia starszego modelu modemu (nie wiem jaką miał max przepustowość) lub tego że może jeszcze nie zdążyli podłączyć pełnej prędkości (to TP więc spodziewaj się wszystkiego - zadzwoń do nich i się dowiedz) lub (najgorsza możliwa opcja) - już Ci właczyli to 6mb ale Twoje kable/czynniki zewnętrzne nie pozwalają na więcej niż 3mb a z racji że umowa jest tak skonstruowana że 6mb to MAX ile osiągniesz to nie znaczy że tyle osiągniesz. Dzwoń do złodziei i pytaj - taka moja rada. (oczywiście zalecam używanie neostrady bez ich panelu połączenia tylko z połączeniem zrobionym w kreatorze połączeń Windows (instrukcje są w internecie - wpisz Neostrada bez panelu połączenia) i zainstaluj najaktualniejsze sterowniki jakie znajdziesz w necie.

wixa18 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.