Prędkość ściągania torrent

Mam prędkość internetu 2mb.Jaką powinienem mieć prędkość ściągania przez torrent, bo mam około 80 kb/s. Czy wszystko jest dobrze? Jak nie to podajcie jak mam skonfigurować uTorrenta ? Proszę o szybką odpowiedź.

2 mili bit? Tak mało? Chyba miałeś na myśli 2 Mb? :wink:

Szybkość ściągania zależy od tego ile jest seedów i perów, utorrenta nie trzeba konfigurować w jakiś szczególny sposób, wybierz Opcje -> Kreator ustawień i uruchom test.

miałem na myśli 2 megabajty (sory pomyliłem się) a no i ostatnio ściągałem plik ok 3000 seedow i 1000 peerów i taka sama prędkość. Możesz coś jeszcze poradzić z góry jestem wdzięczny :slight_smile:

Dodane 17.12.2011 (So) 14:42

zrobiłem test i w lokalizacji mam krzyżyk ,a w sieci ptaszek

2 Mb czyli 2 megabity

To, że było 3000 udostępniających za wiele nie znaczy - zwróć uwagę z jaką prędkością udostępniają.

Sprawdź przykładowo z jaką prędkością pobierzesz LibreOffice : http://download.documentfoundation.org/ … xe.torrent - u mnie idzie z moją maksymalną.

^^Adrian^^ , czy na pewno masz 2MB/s? To ok 16Mb/s

Utarło się, że transfer podaje się w Mb/s - chyba lepiej wygląda :wink:

Myślę, że “rodzaj” seeda i peera w tamtej wstawce jest inny niż w Libre. Czasami jak pojawia się jakaś wstawka popularna ale nielegalna seed istnieje bardzo krótko i na dodatek jest zdławiony. Po prostu ludzie ściągają i wyłączają. W projektach takich jak Libre, Linux jest grono ludzi, którzy seedują długo i wydajnie.

Pobierając Libre może sprawdzić czy wszystko jest OK z jego łączem i konfiguracją programu.

u mnie ten plik pobierał się z prędkością 70 kb/s. Dobra zamykam temat bo wiem że nic nie da się z tym zrobić poprostu tak musi być.