Premeira visty pl

Witam. Chciałem się zapytać jak to jest z tą Vistą. Na idg.pl znalazłem artykuł w którym jest napisane że premiera visty w Polsce odbędzie się chyba 9 marca. To jakim cudem w sklepach można kupić viste pl która nie działa sprawnie ponieważ nie działa pogoda i to narzędzie do wydawania komputerowi poleceń za pomocą głosu. Proszę o wyjaśnienie… Dzięki…

Vista już jest.

Była premiera światowa 30stycznia.

A wydawanie poleceń za pomocą głosu jest poprostu usunięte a nie, nie dziła.

Co do gagetu pogoda to coś go faktycznie skopali

W marcu rozpocznie się kampania reklamowa w Polsce i Vista zostanie oficjalnie “powitana” w Polsce oczywiście.

jak to ?! to już szczyt chamstwa, osobiście bardzo byłem ciekaw tego sterownia głosem, a przedewszystkim samego pisania tekstu za pomocą głosu.

i odrazu nasuwa się pytanie: dlaczego mam płacić pełną cenę za niekompletny produkt ??

a ktoś cię zmusza do zakupu windows vista ?

Nie sądzę :stuck_out_tongue:

Chcesz to zostajesz na xp

gdybyś Ty chociaż przez ułamek sekundy pomyślał o zakupie oryginalnego Windowsa z pewnością byś mi przyznał racje.

a czy twój pirat ma rozpoznawanie głosu czy nie to nie bardzo cię obchodzi, ważne ze go masz płacąc jedynie rachunek za neta.

Jeszcze przed premierą Visty wiadomo było, ze niektóre funkcje nie będą działać w polskiej wersji :frowning: - albo ROZPOZNAWANIE MOWY PO ANGIELSKU albo VISTA po POLSKU - SAM dokonaj wyboru;

W polskich sklepach i hurtowniach można już było nabyć VISTĘ (polską lub angielską w każdej wersji) od czwartku 25 stycznia - parę dni przed oficjalną, światową premierą.

Nie musze myśleć o zakupie sysa, którego mam za free od Microsoftu za testy :twisted:

Nie przyznałbym Ci racji, gdyz pewne funcje systemu windows vista sa nie piotrzebne dla mnie, a tej tym bardziej nie skorzystałbym nigdy :!:

Gdybym kupował windowsa viste to zapewne wersje home premium, bo tańsza,ale nie wziąłeś do wiadomości tego ze testerzy którzy zgłaszali błędy dostali viste za free.

Trzeba było troche poczytać o tym na vortalu chociażby, a nie oczerniać ludzi od piratów, co podlega pod regulamin za obrażanie usera i warn :twisted:

ale przecież nie chodzi tutaj o to który system byś kupował, tylko o samą idee

sprzedawca - produkt - konsument. i czy microsoft poprostu dosłownie nie robi nas w ch**a pakująć na cały świat system który jest w pełni kompatybilny tylko z anglojęzycznymi userami.

a Ty co się tak tylko doczepiłeś do legalności twojego systemu? może masz coś na sumieniu. Nie obchodzi mnie to, rozmowa nie na temat.

nie doczepiłem się, ale jak mnie oczerniasz :

z twojej wypowiedzi wyraźnie widać że bezpodstawnie wmawiasz mi że mam pirata

aero wyciągasz cytaty z kontekstu i wciąż mówisz nie na temat od pierwszego postu!

twoja wypowiedź w połączeniu z tym podpisem

w moim odczuciu była wypowiedzią bezczelnego pirata, który ściąga z neta i cieszy się systemem, mając WSZYSTKO w … zadzie. Post nic nie wnoszący do tematu.

Jeśli jednak poczułeś się urażony moimi słowami, bo i również ja mogę się mylić (bo chyba nikt nie jest nie omylny) to przepraszam.

Gdzie tu mowa o piractwie?

Masz wybór - albo polska, kulawa Vista albo stary XPek. Jest jeszcze inne rozwiązanie: LINUX lub anglojęzyczna wersja Visty