Premeira visty pl


(Kidler) #1

Witam. Chciałem się zapytać jak to jest z tą Vistą. Na idg.pl znalazłem artykuł w którym jest napisane że premiera visty w Polsce odbędzie się chyba 9 marca. To jakim cudem w sklepach można kupić viste pl która nie działa sprawnie ponieważ nie działa pogoda i to narzędzie do wydawania komputerowi poleceń za pomocą głosu. Proszę o wyjaśnienie... Dzięki..


(Grzesiek1) #2

Vista już jest.

Była premiera światowa 30stycznia.

A wydawanie poleceń za pomocą głosu jest poprostu usunięte a nie, nie dziła.

Co do gagetu pogoda to coś go faktycznie skopali


(system) #3

W marcu rozpocznie się kampania reklamowa w Polsce i Vista zostanie oficjalnie "powitana" w Polsce oczywiście.


(Gen Salvador) #4

jak to ?! to już szczyt chamstwa, osobiście bardzo byłem ciekaw tego sterownia głosem, a przedewszystkim samego pisania tekstu za pomocą głosu.

i odrazu nasuwa się pytanie: dlaczego mam płacić pełną cenę za niekompletny produkt ??


(aero) #5

a ktoś cię zmusza do zakupu windows vista ?

Nie sądzę :stuck_out_tongue:

Chcesz to zostajesz na xp


(Gen Salvador) #6

gdybyś Ty chociaż przez ułamek sekundy pomyślał o zakupie oryginalnego Windowsa z pewnością byś mi przyznał racje.

a czy twój pirat ma rozpoznawanie głosu czy nie to nie bardzo cię obchodzi, ważne ze go masz płacąc jedynie rachunek za neta.


(Miwidlak) #7

Jeszcze przed premierą Visty wiadomo było, ze niektóre funkcje nie będą działać w polskiej wersji :frowning: - albo ROZPOZNAWANIE MOWY PO ANGIELSKU albo VISTA po POLSKU - SAM dokonaj wyboru;

W polskich sklepach i hurtowniach można już było nabyć VISTĘ (polską lub angielską w każdej wersji) od czwartku 25 stycznia - parę dni przed oficjalną, światową premierą.


(aero) #8

Nie musze myśleć o zakupie sysa, którego mam za free od Microsoftu za testy :twisted:

Nie przyznałbym Ci racji, gdyz pewne funcje systemu windows vista sa nie piotrzebne dla mnie, a tej tym bardziej nie skorzystałbym nigdy :!:

Gdybym kupował windowsa viste to zapewne wersje home premium, bo tańsza,ale nie wziąłeś do wiadomości tego ze testerzy którzy zgłaszali błędy dostali viste za free.

Trzeba było troche poczytać o tym na vortalu chociażby, a nie oczerniać ludzi od piratów, co podlega pod regulamin za obrażanie usera i warn :twisted:


(Gen Salvador) #9

ale przecież nie chodzi tutaj o to który system byś kupował, tylko o samą idee

sprzedawca - produkt - konsument. i czy microsoft poprostu dosłownie nie robi nas w ch**a pakująć na cały świat system który jest w pełni kompatybilny tylko z anglojęzycznymi userami.

a Ty co się tak tylko doczepiłeś do legalności twojego systemu? może masz coś na sumieniu. Nie obchodzi mnie to, rozmowa nie na temat.


(aero) #10

nie doczepiłem się, ale jak mnie oczerniasz :

z twojej wypowiedzi wyraźnie widać że bezpodstawnie wmawiasz mi że mam pirata


(Gen Salvador) #11

aero wyciągasz cytaty z kontekstu i wciąż mówisz nie na temat od pierwszego postu!

twoja wypowiedź w połączeniu z tym podpisem

w moim odczuciu była wypowiedzią bezczelnego pirata, który ściąga z neta i cieszy się systemem, mając WSZYSTKO w .. zadzie. Post nic nie wnoszący do tematu.

Jeśli jednak poczułeś się urażony moimi słowami, bo i również ja mogę się mylić (bo chyba nikt nie jest nie omylny) to przepraszam.


(Miwidlak) #12

Gdzie tu mowa o piractwie?

Masz wybór - albo polska, kulawa Vista albo stary XPek. Jest jeszcze inne rozwiązanie: LINUX lub anglojęzyczna wersja Visty