Prezent dla rodziców


(Grzesio Pesio) #1

Witam!

Chciałbym w tym roku kupić jakiś większy prezent dla rodziców. Może być wspólny, a może osobny. Myślałem nad osobnym - perfumy dla Taty i Mamy osobno. Wydaję mi się, że lepiej będzie kupić im jeden prezent. W tym roku 31Grudnia obchodzą też 25lecie małżeństwa. Ma ktoś jakieś pomysły. Na prezent mogę wydać 200-250zł


(Marcindodo) #2

nie wiesz co im brakuje ? nie ma jakieś rzeczy drobnej którą chcieli kupić, ale szkoda im było kasy na takie coś wydać bo np. może poczekać, inne wydatki są itd itp


(Syropekpoziomkowy) #3

moi też niedawno obchodzili 25-lecie. Złożyliśmy się i kupiliśmy im wspólnie ekspres ciśnieniowy krupsa z wbudowanym młynkiem. teraz za każdym razem jak ich odwiedzamy, to świeże latte jest nieodłącznym elementem spotkań;p

uu, ale nie zauważyłem, że masz ograniczony budżet:/ hmm.. to może jakiś elegancki zestaw filiżanek, a do tego kawy i herbaty z wyższej półki. moi lubią takie rzeczy... ale jak masz już coś kupować na rocznicę, to kup jeden wspólny, nie radzę osobnych.


(Vanshei) #4

może jakaś elegancka pościel żeby milej rocznice mogli spędzić ? :smiley: :slight_smile:

Edit: pierwszy link z gogle :stuck_out_tongue:

http://www.calvado.pl/sypialnia-cat-173.aspx wybór duży i w cenie się zmieścisz :smiley:


(freyah) #5

Albo jakiś ekstra komplet ręczników :wink:

A co to pościeli jakbyś się zdecydował to najpierw zmierz jaką rodzice mają kołdrę, żebyś w ciemno nie kupił za dużej albo za małej.

Ja moim kupiłam storczyka i duże Martini i byli wniebowzięci :wink: Także nawet nie trzeba niewiadomo jakich drogich prezentów robić- liczy się pamięć :slight_smile:


(k-9) #6

hmmmm może jakąś wycieczkę do Paryża?? albo do Londynu z przewodnikiem po Polsku??


(freyah) #7

k-9 , za 250 zł? :lol:


(k-9) #8

aaaaaaaaaa za 250 zł...

no to może mamie jakąś biżuterię w aparcie kup??, a tacie hmmmmm nie wiem może jakąś skórzana teczkę na dokumenty??


(ProTofik) #9

mama: Perfumy

tata: nie wiem


(Goodprogram) #10

jakas golarka bezprzewodowa i będzie ok


(Djwok) #11

Ja myślałem właśnie jak grilzlli pisał/pisała o krupsie. Fajna zabaweczka dla mojego ojca – a w końcu przy świętach ma urodziny jednocześnie więc chyba ekspres do kawy będzie dobrym pomysłem.


(Patrickos9) #12

Ja wiem, że mężczyźni zostają wiecznie małymi chłopcami i taki „skomplikowany” ekspres będzie rodził w tacie chęć rozgryzienia wszystkich funkcji i najekonomiczniejszego ich używania. Zajmie mu to zapewne cały tydzień, ale przynajmniej żona będzie miała go z głowy, a to jak wiemy bezcenne... Swoją drogą możecie napisać jakie on a funkcje i inne parametry, bo nic o nich nie napisaliście, a sam się zainteresowałem.


(Alden Jone) #13

kibel... albo jakąś książke