Prezent dla taty /co?

macie jakieś pomysły jutro jest dzień ojca a ja nic nie mam :cry:

dobrze wiedziec, ze jutro dzien ojca :slight_smile: trza uderzyc na jakis market :slight_smile:

Może wystarczy zwykły @->- (kwiatek) lub Bombonierka :wink:

Ważne ze pamiętasz o Ojcu i to Powinno Mu wystarczyc :slight_smile:

Jakie fundusze ?

jakbym był w domu to pewnie bym kupił jakieś piwo orzeszki, usiedli byś my sobie na balkonie i wychylili te piwko(ka) :smiley: :smiley: niestety jako ze sesja w toku mogę złożyć życzenia tylko przez telefon :smiley:

Czekoladę z M I L K I dostanie ode mnie! ;;D [wiadomo : dobre, bo polskie :)]

chyba kupie kwiatka i bombonierke :wink:

a wy co kupujecie??

Kwiatka dla taty ?? :?

Ja “zciepnąłem” się z braćmi na zegarek i 0,5 krupnika na miodzie 38%

Ja dorzuce sie do nowych amorkow ojcu :slight_smile: Mimo ze sam musze do swojego troszki kasy dolozyc ;\

nie pomyślałem kwiatek był na dzien matki to bonmoniere i coś jeszcze tylko niewiem co :cry:

galka91 a ile masz na to kasy $$ ? :slight_smile:

Zależy ile ma się lat… Jezeli ponad te 16,17 myśle że jakas flaszka Whisky, albo chociaż Czystej powinna usatysfakcjonowac tatuśka :mrgreen:

No … ja chyba dokupię jakieś dobre wino :slight_smile: w każdym bądź razie coś %%

Ja kupiłem ost. na urodziny tacie takie coś:

http://allegro.pl/item208576073_wkretar … _4_8v.html cena jakoś jak na allegro bardzoo wysoka, u siebie w mieście dałem za nią 199zł. Nie powiem ojciec bardzooo się ucieszył. Z innych rzeczy jakie mu kupiłem było: radio do samochodu, komplet głośników.

Mój ojciec uwielbia batony “grześki”. Szybki przezent.

:hahaha:

Ja tam swojemu podaruje jakieś wykwintne :stuck_out_tongue:

WINKO :wink:

Złożę mu jakieś życzenia, najważniejsze jest aby pamiętać…

może jakaś skrzyneczka z nowymi narzędziami albo skrzynia browca

Według mnie najważniejsze jest to aby w ogóle pamiętać o tym dniu . Serdeczne życzenia mogą czasem być warte więcej niż najdroższy prezent O:)

I szczere… :angel:

milka jest niemiecka :mrgreen: