Prezent na 18-stkę

(Cekol1) #1

pomóżcie bo pomysły już mi się skończyły polećcie jakiś prezent na 18

aaaa i to jest 18 osobnika płci meskiej

P.S. dmuchana lala odpada juz ten pomysł wykozystałem :smiley:

(system) #2

Mój kolega dostał dmuchaną.. owieczke.

Bardzo podobał się jego dziewczynie zanim dowiedziała się do czego ta owieczka służy:P

(Woju5) #3

Ja oprócz pieniążków i słodyczy dostałem elegancką oprawkę na prawo jazdy :slight_smile: :slight_smile:

(Gen Salvador) #4

powiedz ile kasy.

Jeśli piszesz na db to pewnie chodzi Ci o jakiś sprzęt elektroniczny wiec poza bebechami kompa można kupić jakaś fajną MP3/mp4, albo chociaż wypasione słuchawki, bajery do telefonu, lampkę nocną, pilot do komputera, pada, klawa/mysz. wibrator, albo po prostu zgrzewe piwa

(popula) #5

Idź na całość i kup mu chińską motorynkę :smiley: Co tam oprawka na prawko #-o

(niezDarek) #6

najlepiej tak jak było pisane sprzęt elektronicznych np. telefon

napisz o zainteresowaniach tego osobnika płci męskiej oraz ile masz kasy

(Cekol1) #7

kasa no nie będziemy się wygłupiać zbytnio mysle że do 150 zeta styknie a zainteresowania to bo ja wiem chyba skarpetkami się interesuje tak to napewno na 100% nawet kiedyś nimi chandlował w szkole heheh to były czasy a tak poważnie to no nie wiem

co go interesi ale telefonu ani mp3 itd nie potrzeba mu bo raczej to ma , prezent najlepiej żeby śmiechowy był i żeby jajca były , sypcie pomysłami , każdy głupi pomysl na prezent mile widziany :smiley:

(niezDarek) #8

a dla kogo dokładnie ma byc prezent kolegi,brata lub kogoś innego z rodziny ??

(Chrucik) #9

kupcie mu:

-Flachę (dobrą np. Finlandię)

-Kieliszki (z fajnymi napisami np. "chluśniem bo uśniem" )

-taką plastikową miskę na "wymiociny" z podpisami kupujących

-Zieloną odblaskową koszulkę/kurtkę z ciekawym napisem do zrobienia w każdym biurze poligraficznym :smiley:

(Cekol1) #10

dla kogo ?? dla kolegi oczywiscie . OJ chrucik podoba mi się twoj tok myślenia :mrgreen:

(niezDarek) #11

ja bym dorzucił jeszcze:

heineken draught keg

(Helwek) #12

Kup mu to na pewno sie w przyszłości przyda :mrgreen: .

durex-elite-3.jpg

(Dudas bad boy) #13

Hah w piątek byłem na 18 u kumpeli kupiliśmy jej fajke wodną za 114 z przesyłka na allegro :stuck_out_tongue:

(Faf) #14

Próbuj coś ze strony http://www.takapaka.pl - wręcz stworzona do tego tupu prezentów.

(Krzysiek Ts) #15

www.toys4boys.pl

(johny b) #16

http://www.allegro.pl/item352595946_cza ... html#photo

xD

(cabis) #17

na moja 18 to koledzy kupili mi m.in. bardzo praktyczny prezent - skrzynke browara takiego jaki lubie nawet fajnie mieli to zapakowane a na kazdej butelce zrobiona etykietka z jakimś napisem typu chluśniem bo uśniem, lej wroga w mor*e itp. oczywiscie podzieliłem sie prezentem z kolegami muszę przyznać ze było to bardzo pomysłowe :stuck_out_tongue:

(Robmckenna) #18

hym, a możebiurkowa perkusja? często bawie się tym w pracy...dobre do odstresowania i śmieszna zabaweczka :wink:

(Cekol1) #19

no już dawno po zawodach ale pomysły mozna wżucać zawsze się mogą komuś przydać także może ja powiem co nam się udalo wymyślić w sumie to się nie szczypaliśmy i polecieliśmy troche po kosztach ale uwieżcie że warto było :smiley: a oto prezent http://warszawa.gumtree.pl/c-Imprezy-ko ... dZ52036767

:o :o :o GORĄCO polecam ten prezent !!