Prezent - netbook

Kupuję dziewczynie prezent na urodziny, a że lubi czerwony kolor to upatrzyłem sobie taki świetny czerwony model netbooka. W sumie ona potrzebuje teraz maszynę do internetu, a myślę, że taka o : http://www.electro.pl/produkt-HP_Netboo … 0,575.html byłaby odpowiednia. Pytanie czy się kalkuluje. W sumie jest też sporo laptopów i netbooków. Ogółem parametry : tanio, dobrze, wydajnie, pewnie!

EDIT:

zmiana nazwy tematu

kodekmiodek , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Ja tutaj PALMTOPa nie widze tylko NNETBOOKa.

Co masz na myśłi mówiąc kalkuluje? Według mnie prezent jaki wybrałeś dla dziewczyny jest zbyt kosztowny. Pamiętaj że prezent zobowiązuje i ona będzie się poczuwała do tego ze musi Ci kupić prezent (na twoje urodziny) o mniej więcej takiej wartości jak ten netbook.

Może lepiej coś skromniejszego? bo tu nie chodzi o to, by wydać nie wiedomo ile pieniędzy, tylko o pamięć o drugiej osobie.

Ja bym jednak wybrał coś subtelniejszego, i jak powiedział Jarek_OSW , skromniejszego. To nie polega na kupowaniu nie wiadomo czego, a pamiętaj, że i ona będzie się chciała na TWOJE urodziny zrewanżować czymś podobnym w kosztach, bo jednak taki sprzęt do zupełnie taniutkich nie należy. Taki prezent to jej mogą kupić rodzice czy ogólnie ktoś z rodziny. Ty ją lepiej zaproś na jakąś kolację do dobrej restauracji :stuck_out_tongue: takie coś napewno na dłużej zostanie w pamięci niż netbook/palmtop

Areh - czy już wszystko w porządku? na PW poproszę inne uwagi, ok?

Jarek już poprawione. Dla mnie to wszystko jedno jak się zwie, ważne, że służy tylko i wyłącznie do internetu i co najwyżej worda. Natomiast jest chodzi o jakość i cenę prezentu - tak zdaję sobie sprawę ile to kosztuje. O zobowiązania się nie martwię, byłoby to raczej mi na rękę, bo przestałaby wykorzystywać mojego laptopa :wink:

Co do parametrów - musi być wydajny i trzymać na baterii minimum 4 godziny.

Fajny przeent ;]

do internetu spoko.

A co powiesz na:

http://allegro.pl/item744683396_msi_win … rwony.html

Ja jestem takiego zdania jak Jarek_OSW** Hitm3n**. Zaproś ją do restauracji i kup jakieś świecidełko na szyje albo bransoletke czy nie wiem :stuck_out_tongue:

Zdecydowałem się w końcu go kupić. Przed weekendem zamówiłem w electro.pl, wczoraj odebrałem. Dorota już na nim siedzi zadowolona, a ja mam w końcu możliwość pracowania. I to się nazywa prezent! :wink:

Co do sprzętu - pracuje bezproblemowo, cicho. Podoba mi się to, że zamiast Visty jest XP-ek Home zainstalowany. Model ma wbudowaną kamerkę i mikrofon - słowem, wszystko w jednym.

Całkiem ładny, co prawda ja bym sobie nie zakupił kolorowego modelu ale to dla kobiety :wink:

Parametr: HP / MSI

Pamięć RAM: 1 GB / 2GB

Dysk twardy: 60 GB / 160GB

Akumulator: Litowy 3-komorowy / 6-cio

System i procesor identyczne

Cena: 1730 / 1299

Dla tych który naprawdę proszą o pomoc w wyborze a nie tych który się chwalą kasą, sam kupiłem HP (notebooka) i ładny ale psuje się strasznie!