Prezent - netbook


(Popkorn) #1

Kupuję dziewczynie prezent na urodziny, a że lubi czerwony kolor to upatrzyłem sobie taki świetny czerwony model netbooka. W sumie ona potrzebuje teraz maszynę do internetu, a myślę, że taka o : http://www.electro.pl/produkt-HP_Netboo ... 0,575.html byłaby odpowiednia. Pytanie czy się kalkuluje. W sumie jest też sporo laptopów i netbooków. Ogółem parametry : tanio, dobrze, wydajnie, pewnie!

EDIT:

zmiana nazwy tematu


#2

kodekmiodek , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif


(Jaroslaw Nijakowski) #3

Ja tutaj PALMTOPa nie widze tylko NNETBOOKa.

Co masz na myśłi mówiąc kalkuluje? Według mnie prezent jaki wybrałeś dla dziewczyny jest zbyt kosztowny. Pamiętaj że prezent zobowiązuje i ona będzie się poczuwała do tego ze musi Ci kupić prezent (na twoje urodziny) o mniej więcej takiej wartości jak ten netbook.

Może lepiej coś skromniejszego? bo tu nie chodzi o to, by wydać nie wiedomo ile pieniędzy, tylko o pamięć o drugiej osobie.


(Hitm3n) #4

Ja bym jednak wybrał coś subtelniejszego, i jak powiedział Jarek_OSW , skromniejszego. To nie polega na kupowaniu nie wiadomo czego, a pamiętaj, że i ona będzie się chciała na TWOJE urodziny zrewanżować czymś podobnym w kosztach, bo jednak taki sprzęt do zupełnie taniutkich nie należy. Taki prezent to jej mogą kupić rodzice czy ogólnie ktoś z rodziny. Ty ją lepiej zaproś na jakąś kolację do dobrej restauracji :stuck_out_tongue: takie coś napewno na dłużej zostanie w pamięci niż netbook/palmtop


(Popkorn) #5

Areh - czy już wszystko w porządku? na PW poproszę inne uwagi, ok?

Jarek już poprawione. Dla mnie to wszystko jedno jak się zwie, ważne, że służy tylko i wyłącznie do internetu i co najwyżej worda. Natomiast jest chodzi o jakość i cenę prezentu - tak zdaję sobie sprawę ile to kosztuje. O zobowiązania się nie martwię, byłoby to raczej mi na rękę, bo przestałaby wykorzystywać mojego laptopa :wink:

Co do parametrów - musi być wydajny i trzymać na baterii minimum 4 godziny.


(Ctr) #6

Fajny przeent ;]

do internetu spoko.


(FXJ) #7

A co powiesz na:

http://allegro.pl/item744683396_msi_win ... rwony.html


(stream) #8

Ja jestem takiego zdania jak Jarek_OSW**** Hitm3n. Zaproś ją do restauracji i kup jakieś świecidełko na szyje albo bransoletke czy nie wiem :stuck_out_tongue:


(Popkorn) #9

Zdecydowałem się w końcu go kupić. Przed weekendem zamówiłem w electro.pl, wczoraj odebrałem. Dorota już na nim siedzi zadowolona, a ja mam w końcu możliwość pracowania. I to się nazywa prezent! :wink:

Co do sprzętu - pracuje bezproblemowo, cicho. Podoba mi się to, że zamiast Visty jest XP-ek Home zainstalowany. Model ma wbudowaną kamerkę i mikrofon - słowem, wszystko w jednym.

Całkiem ładny, co prawda ja bym sobie nie zakupił kolorowego modelu ale to dla kobiety :wink:


(FXJ) #10

Parametr: HP / MSI

Pamięć RAM: 1 GB / 2GB

Dysk twardy: 60 GB / 160GB

Akumulator: Litowy 3-komorowy / 6-cio

System i procesor identyczne

Cena: 1730 / 1299

Dla tych który naprawdę proszą o pomoc w wyborze a nie tych który się chwalą kasą, sam kupiłem HP (notebooka) i ładny ale psuje się strasznie!