Prezentacja OpenOffice.org Impres otwierana w PowerPoint

Witam, mam problem. Muszę wykonać prezentację. Na domowym komputerze posiadam OO, a na komputerze, na którym będzie prezentowana prezentacja jest PowePoint. Przy normalnym zapisie do formatu ppt powstaje wiele błędów w wyglądzie. :frowning:

nic chyba na to nie poradzisz

ale nie wiem czy nie można przypadkiem zapisać w takim formacie aby jak nawet offica nie ma to by działało…

da się we flashu, ale mi chodziło o to by dało się uruchomić w powerpaincie… :frowning:

A i jeszcze jedno pytanie:

jak dodać grafikę do prezentacji tak aby nie pojawił się błąd gdy źródło będzie niedostępne?

nie wiem czy się da bo nie mam jak sprawdzić ale może eksport lub zapis do PDF? nie musisz mieć tego w PPT żeby zaprezentować na windowsowym komputerze

Ponieważ OO nie grzeszy kompatybilnością z formatami MSO możesz spróbować wrzucić na pendraka OpenOffice Portable. Dzięki niemu będziesz mógł odpalić stworzoną przez siebie w OO prezentację na każdym kompie z Windą na pokładzie.

“jak dodać grafikę do prezentacji tak aby nie pojawił się błąd gdy źródło będzie niedostępne?”

Spróbuj przez menu: Wstaw -> Obraz -> Z pliku…

Co to za prezentacja w PDF ??

To równie dobrze może wydrukować i oddac na kartce :stuck_out_tongue:

Grzesie1k , nazwij proszę temat konkretnie, zgodnie z zasadami pisania na forum. Inaczej wyciągnę konsekwencje.

viewtopic.php?f=16&t=394978

Przepraszam Pana Moderatora :smiley:

Dzięki za rady, na pewno coś wymyślę.

nie zawsze ważne są wodotryski, ważna jest też część merytoryczna, prezentacja w PDF jest dobrym rozwiązaniem

np LaTeX generuje prezentacje w PDF które dobrze wyglądają ale nie mają animowanych wodotrysków