Prezentacja OpenOffice.org Impres otwierana w PowerPoint

(Grzesie K) #1

Witam, mam problem. Muszę wykonać prezentację. Na domowym komputerze posiadam OO, a na komputerze, na którym będzie prezentowana prezentacja jest PowePoint. Przy normalnym zapisie do formatu ppt powstaje wiele błędów w wyglądzie. :frowning:

(pakierhakierxd) #2

nic chyba na to nie poradzisz

ale nie wiem czy nie można przypadkiem zapisać w takim formacie aby jak nawet offica nie ma to by działało....

(Grzesie K) #3

da się we flashu, ale mi chodziło o to by dało się uruchomić w powerpaincie.... :frowning:

A i jeszcze jedno pytanie:

jak dodać grafikę do prezentacji tak aby nie pojawił się błąd gdy źródło będzie niedostępne?

(gbartosz83) #4

nie wiem czy się da bo nie mam jak sprawdzić ale może eksport lub zapis do PDF? nie musisz mieć tego w PPT żeby zaprezentować na windowsowym komputerze

(Durex86) #5

Ponieważ OO nie grzeszy kompatybilnością z formatami MSO możesz spróbować wrzucić na pendraka OpenOffice Portable. Dzięki niemu będziesz mógł odpalić stworzoną przez siebie w OO prezentację na każdym kompie z Windą na pokładzie.

"jak dodać grafikę do prezentacji tak aby nie pojawił się błąd gdy źródło będzie niedostępne?"

Spróbuj przez menu: Wstaw -> Obraz -> Z pliku...

(fiesta) #6

Co to za prezentacja w PDF ??

To równie dobrze może wydrukować i oddac na kartce :stuck_out_tongue:

(Monczkin) #7

Grzesie1k , nazwij proszę temat konkretnie, zgodnie z zasadami pisania na forum. Inaczej wyciągnę konsekwencje.

viewtopic.php?f=16&t=394978

(Grzesie K) #8

Przepraszam Pana Moderatora :smiley:

Dzięki za rady, na pewno coś wymyślę.

(gbartosz83) #9

nie zawsze ważne są wodotryski, ważna jest też część merytoryczna, prezentacja w PDF jest dobrym rozwiązaniem

np LaTeX generuje prezentacje w PDF które dobrze wyglądają ale nie mają animowanych wodotrysków