Prezentacja PowerPoint

Macie moze prezentacje powerpoint z tzw. “menu” ?? na obojetny temat?? bo musialbym zobaczyc jak to wyglada :slight_smile: albo jakis link do gotowej prezentacji (w celu jedynie edukacyjnym)!

Określi to ściślej.

Przykładowe prezentacje: świat

no wlaczam prezentacje otwiera sie pierwszy slad z tytulem, przechodzi do drugiego slajdu i tam jest menu z np. 5 “linkami” do innych slajdow :>

No to są to hiperłącza. Wystarczy poczytać w Pomocy o tym.

dobra, to sa hiper lacza ale czy nie wie ktos gdzie sa takie gtoowe - bo koles nam zadal zrobic a ja nie wiem o co kaman, i chcialbym sobie taka saciagnac i zrobic cos na podstawie tamtej :slight_smile:

Co ma być gotowe. Tutaj nie odrabiamy prac domowych. Sam się masz nauczyć. Powiedziałem - wszystko jest opisane w pomocy PowerPoint. EOT

jak mnie tacy ludzie jak ty grzeja… grr… ty co myslisz ze kazdy chce w kulki leciec i tylko posciagac wszystko z neta?? :slight_smile: za kogo ty mnie masz chyba wyraznie napisalem ze: ja nie wiem o co kaman, i chcialbym sobie taka saciagnac i zrobic cos na podstawie tamtej?? doczyac trzeba do konca a potem madrowac… heh… :confused:

Bartass86 ale piszesz teks zaznaczasz dajesz prawym hiperłącze i wybierasz slajd proste czego nie rozumiesz ??

ok, a jak dac jakis odnosnik na tym slajdzie do ktorego juz przejdzie by byl - powrot do innego takiego powiedzmy “glownego” :slight_smile: czy to tez jest hiperlacze?? :slight_smile:

Złączono Posta : 03.04.2006 (Pon) 19:42

a i jeszcze jedno czy da sie wstawic tak dziwek w formacie mp3 by lecial nie przewanie przez cala prezentacje - kontynuowal sie na kolejnych slajdach??

Bartass86 no a jak sądzisz ?? możesz użyć przycisku z autokształtów lub właśnie zwykłego odnośnika tekstowego

Złączono Posta : 03.04.2006 (Pon) 19:45

co do dźwięku to da się tak zrobić ;] zobacz tu http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=16907&

w rogach pokazuje mi sie data i numer slajdu - jak to usunac?? :>