Prezentacje na zlocie

:slight_smile: :slight_smile:

Kurcze , za XXX lat będę i ja , tak btw fajne koszulki , można gdzieś kupić?

Wątpię, sam swoich nigdy bym nie odsprzedał, ale znając życie, pewnie znajdą sie tacy którzy będą próbowali swoje spieniężyć.

To nie tak. Po prostu technologia identyfikatorów sprawiała, że odwracały się one cały czas, jakoś zawsze ważniejszą stroną do organizmu :wink:

Ludzie rozmawiają, rozmawiają a tu po godzinie - “A kim Ty właściwie jesteś”. :lol!:

No… wlasnie, te identyfikatory jakos tak dziwnie w jedną strone sie obracaly. Pomyslcie nastepnym razem o zrobieniu dwustronnych :slight_smile:

Hehe :stuck_out_tongue:

To by było dobre :lol:

Ja mam aż 3 ale nie na sprzedaż :stuck_out_tongue: :smiley: (chyba cały zlot zna historie Pandy i koszulek :mrgreen: )

Który to taki głupi że wymienił koszulke na Pande? :lol:

Swoją drogą to koszulka jest bezcenna. Jak to jest napisane na metce - Limited Edition :slight_smile:

:hahaha:

na sobie :mrgreen:

Troszeczkę odbiegliśmy od tematu, ale ja jednak chciałbym się dowiedzieć, która z prezentacji podobała Wam się najbardziej? Nie chodzi tylko o te prezentacje multimedialne, ale również graficzne :slight_smile:

Mnie osobiście podobały się prezentacje Pana z Adobe - humor przede wszystkim :slight_smile:

oczywiscie ze adobe:)

Jeśli przymkniemy oko na upominki, to prezentacje Adobe były najlepsze :mrgreen:

Hmm… rozumiem, że masz na myśli parasole Adobe? Upominek jak każdy inny - wart tyle samo co np. Panda :smiley:

Bo w końcu Adobe to spece od grafiki, a nie od parasolek, więc się nie czepiajcie :lol:

Tak, ta prezentacja była chyba najciekawsza, chociaż człek z Wacomu i jego zmutowany miś depczą Adobowi po piętach :smiley:

Adobe bez dwóch zdań :slight_smile:

Ja wymieniłem Pande na 2 koszulki :mrgreen:

Niesty jeszcze jedna Panda mi została :stuck_out_tongue:

ha wiedziałem że to powiecie.

W końcu Tom Cruz i jego nagi tors robi swoje :stuck_out_tongue:

A propos prezentacji na zlocie oraz firmy Adobe (ukłony w stronę pana Pawła Zakrzewskiego) - cieszy wiadomość:

:arrow: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15&n=7458

I to po polsku. Po tym, co widziałem na prezentacjach, trzeba będzie pomyśleć nad prezentem pod choinkę :lol:

a tam od razu nagi tors ja wolałem wcięcia w tej Pani :stuck_out_tongue: hehehehe

A mi bardziej pompowanie balonów się podobało :slight_smile:

a jakże :smiley: