Prince of Persia -2 pytania

Jak w PoP 3 cofa się czas??

R, ale musisz chyba dojść do 10 % gry

Jeszcze jedno pytanie kiedy książę staje się demonem tzn. kiedy ma ten bicz??

napewno w dalszych czesci gry … juz nie pamietam ale chyba na poczatku no prawie poczatku gry :stuck_out_tongue:

ps. to nie bicz tylko łańcuch :wink:

ps2. to nie demon tylko ksiaze ciemnosci … czy jakos tak :slight_smile:

hehe:) dokładnie:D. Księciem ciemności zostajesz jak zabijają…tą…jak ona ma…jego miłość…zapomniałem jak ona ma :stuck_out_tongue:

Chyba masz na myśli Kailenee (czy jakoś tak) :smiley:

Ale to jest glupie :slight_smile:

w PoP WW walczy z nia / walczy z Dahaka

w PoP T2T na poczatku robi z nia sprosne zeczy jakby nigdy nic xD

a jego miłoscia przypadkiem nie jest ta z 1 czesci ktora pomaga mu w 3 czesci ?

masło maslane ale w fabule było tak namieszane 8) ze on anawet jego nie pamietała ^^

Kristof-92 to nie jest bicz tylko łancuch a w zasadzie sztylety. I zgadzam sie i cofanie czasu bedzie od jakiegos momentu w grze przy jakims kregu gdzie bedzie trzeba go zamknąc. I wtedy bedzie cos o “r” i bedziesz cofał. A co do fabuły sie zgadzam jest popierdzielona.

Albo walczysz z Dahaka albo z Kailena. A na pczatku kolejnej cześci razem ze saba płyną :? Co tu sobie myślec. :shock: Ale cóz to jest sprawa UBISOFTU 8)

Złączono Posta : 10.08.2007 (Pią) 15:27

I ksiaze zmienia sie w czarnego ksiecia ale przemieniasz sie bedziesz w czarnego ksiecia jak przyjdzie pora. Czyli jak go ta reka zacznie swierzbić. Wszystko jest pokoleji w grze i do wszystkie dojdziesz 8) I zrozumiesz :stuck_out_tongue:

Fabuła bardziej pokręcona niż filmy Davida Lyncha :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: .

Tam chodzi o to, że jak Dahaka sobie odpuścił i zniszczył amulet to wtedy wszystko to, co miało miejsce na Wyspie Czasu, tak naprawdę się nie wydarzyło i wtedy Kasiążę zaproponwał Kailenee powrót do Babilonu a tam wszystko zaczęło się chrzanić jak poprzednio.

Moim zdaniem nie potrzebnie powstała trzecia częśc :frowning: .Jest kipska i zrobiona na siłę.

Ja właśnie tego nie rozumiem. Książę na końcu drugiej części zabił Kaline, a w trzeciej zmartwychwstała. Ja jestem rozczarowany, że w drugiej części nie walczyło się z dahką, tylko się przed nim zwiewało.

Watras16

powiem tak …

Mało Wiesz

Poczytaj moje posty wyżej

walczyło sie z Dahaka jeżeli znalazłes wszystkie “drzwi” (że tak ujmę) które dodają życie , i znalazłeś specjalny miecz …

a jak tego nie zrobiłes to walczyłes z Kailena

walka z dahaką to to właściwe zakończenie. Tam kailena żyła i wrócili razem na statek. Walka z kaileną to nie właściwe zakończenie dlatego możecie nie wiedzieć o co chodzi z kaileną w 3 części ;p