Pro Evolution Soccer 6 na Viscie

Niewiem czemu tnie mi sie gra (powyzej podana). Opis kompa w podpisie.

Zainstaluj najnowsze sterowniki do karty graficznej… powinno pomóc :slight_smile:

Może to przez lewą pamięć, bo nie znam firmy Kingstone :wink: A tak poważnie to z grami na Viście są problemy nawet przy bardzo mocnym sprzęcie. Po prostu chodzą wolniej niż na XP i rady na to na razie nie ma.

na początku miałem te zwykłe 97… teraz mam te 100.65 i tak nic :frowning: :evil:

Ja na jednym 2 dyski w kompie mam i uzywaja one… Visty i na jednej 40 mam XP… na sucho i jestem zadowolony… kto ma jakis niepotrzebny dysk czy jakas partycje to radze mu chociaz na same gry zainstalowac XP ;-)… Chociazby tez zrobilem to ze wzgledu na drukarke… na Viste lexmark chyba nie zrobi sterownikow na X600… Firma…

briho Kingstony nie są lewe ;] -> nie wiesz nie pisz. ;]

:arrow: http://www.kingston.com/

najlepsza firma tuż po GoodRAMie… :!:

Panowie Jemu chodzilo o kingstonE… bo tak masz napisane w podpisie… a to ze KINGSTON jest jedna z najlepszych marek tychze rzeczy na rynku to kazdy wie…

… Przeciez… Wyraznie wiadomo o co briho chodzi…

Poprostu nie ma napisane KingstoN a KingstonE i w tym cala afera…

Panowie, przykro mi, ale nie wyczuliście mojej ironii :mrgreen:

Tak na marginesie, sam używam pamięci firmy Kingston i jestem zadowolony :slight_smile:

Eee przepraszam… Ja wyczulem… be.gif

szczerbatyfv3.gif

Hehe, no tak, to akurat było do kolegów wyżej :slight_smile:

a czy w ogole jakakolwiek gra chodzi przyzwoicie? bo widze u ludzi konfiguracje kompow po pare tysiecy i pisza ze gierka sie tnie. to chyba lepiej sobie kupic w lombardzie PS2 za 300 pln i pograc normalnie w pileczke na TV :slight_smile:

Gry chodzą na Viscie przyzwoicie,na średnich kompach u mnie,np:

Max Payne 2.Full detale.

Cs;Source.-Płynnie.

Wiele innych…

Pozdro…

tylko to sa dosyc stare gierki, sam przyznasz.

a w bardzo wielu tematach ludzie pisza o problemach z grami, wiec moze jednak rzeczywiscie miec 2 systemy zainstalowane i na razie pykac na xp w gierki.

Ja niestety mam tylko Viste, poczekam na lepsze drivery do karty. Heh a niby nVidia robi wszystko dla Visty… :smiley:

PS. Chodziło mi o RAM Kingston… Sorry za taką błahostke… :oops: :slight_smile:

Ja tak właśnie zrobiłem. XP-ka postawiłem “na czysto” na osobnej partycji i tam zainstalowałem tylko parę gier, na których od czasu do czasu gram. Jeśli ktoś gra sporadycznie to polecam taką metodę.

Dokladnie :slight_smile:

faktycznie mi pes 6 ogolnie przyspieszyl ale za to nieraz sie tnie ale z kazdym kolejnym sterownikiem od ati lepiej chodzi ;]