Pro Evolution Soccer

Witam…chcialbym sie podzielic z wami moimi doznaniami z serii gier kopanych…mianowicie PRO EVOLUTION SOCCER ze stajni KONAMI…ludzie myslacy ze Fifa jest lepsza od tego napewno nigdy nie grali w PEC…czy na PS2 czy na PC nie ma roznicy…gra wymiata na tym i na tym…przydalby mi sie nowy towar panow z KONAMI PES 4 …mmmmm…musi byc pilka jakich malo…a fife szybciej opuscila moj dysk niz sie na nim znalazla…i nie mialem zadnych doznan…chyba ze te negatywne…wlaczylem sobie sobie PES 2 na PS2…i po jednym meczu mialem milirdy lepsze doznania w grze…juz nie mowie o PES 3 albo PES4…te pilki nozne warto kupowac…a fifa…to fifa…kicha i micha :wink:

absolutnie masz racje, Pro Evolution to jest prawdziwa symulacja pilki

gram w nia na emulatorze PSX1 ,a takze na PSX2, gra jest boska pod kazdym wzgledem

FIFA to koszmar, nawet do piet niedorasta produktowi z Konami

jak zwykle ladna grafika i muzyka na poziomie

nic niepomaga bo po 30 min ,brakuje czegos

a mianowicie miodnosci

radochy ze zdobytego gola ,udanej akcji itd.

Nawet granie w japonska wersje pelna w krzaczki mam wiecej radosci

niz przy fifie co kazda akcja wyglada tak samo

nuda poprostu, flaki z olejem

Pamietem ,kiedys jak gralam na Amidze w SensibleSoccer

to bylo cos do dzis chetnie w to gram na PC

chodz Amigowska odmiana jest i bedzie zawsze najlepsza i ten

Tryb kariery byl i jest THEBEST,

ps.

niech takie cos zrobia w ISS Pro Evolution ,a bedzie najlepsza pilka jaka swiat ujrzy.

Jednak co ja wam powiem to FIFA 2005 jest najelpszą gra jaką wydała EA Sports.

Nom jaką wydała EA, ale nie dorównuje PESowi :slight_smile:

PES najlepsze co moglo sie zdarzyc graczom

moin zdaniem EA Sports wydala pare lepszych gier jak chociaz SSX3

W fifie te tricki powtarzające sie …

Żadnych nowych akcji, kiwek itp…

A PES :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: =D>

=D> =D> =D> =D> =D> Dla twórców =D> =D> =D> =D>

Fifa na przestrzeni tych wszystkich la bardzo się zepsuła. od 99 r. jej poziom spada na łeb na szyje i jkest coraz gorzej. JA muszę przyznać, że nigdy nie miałem przyjemności grać w PES, ale niedługo mam zamiar to zmienić. :smiley:

Co do FIFY to mam te same odczucia - poza odrobinę poprawianą grafiką i uaktualnianymi składami kolejne części różnią się tylko kolejnym numerem.

Natomiast w PES jeszcze nie miałem okazji zagrać. Co prawda nie jestem specjalnym fanem piłki na kompie, ale tyle o tym piszecie dobrego, że chyba ją sobie sprezentuję.

W pr evo na PC jest cienka konwersja ale to i tak w znacznym stopniu nie przeszkadza w zabawie a fifa 2005 bardzo sie szybko nudzi

Wedlug mnie najlepsza gra Ea Sports jest FIFA 2005:D Polecam :slight_smile:

Pro Evolution jest lepsze ale FIFA bardziej zmysłowa… :smiley:

Fifa jest spoko bi mi ładnie chodzi a pes to mnie do szału doprowadza…wolno chodzi on nawet się nie tnie tylko wolno chodzi z niewiadomych mi przyczyn…odblokowałem double-speed chodzi trochę szybciej ale to nie jest to co prawda mam słabą grafikę (riva tnt2 32mb)ale się tnie tylko chodzi w zwolnionym tempie…

P.S kombinowałem żeby go przyśpieszyć ale tylko pierwszy mecz mogłem zagrać normalnie a następne już niestety wolno chodziły

Jak ktoś zna odpowiedz dlaczego mi się tak dzieje proszę napisać :slight_smile: