Pro Evolution Soccer

(Patricko) #1

Witam....chcialbym sie podzielic z wami moimi doznaniami z serii gier kopanych....mianowicie PRO EVOLUTION SOCCER ze stajni KONAMI......ludzie myslacy ze Fifa jest lepsza od tego napewno nigdy nie grali w PEC...czy na PS2 czy na PC nie ma roznicy....gra wymiata na tym i na tym......przydalby mi sie nowy towar panow z KONAMI PES 4 ....mmmmm...musi byc pilka jakich malo.....a fife szybciej opuscila moj dysk niz sie na nim znalazla...i nie mialem zadnych doznan....chyba ze te negatywne...wlaczylem sobie sobie PES 2 na PS2....i po jednym meczu mialem milirdy lepsze doznania w grze...juz nie mowie o PES 3 albo PES4...te pilki nozne warto kupowac...a fifa....to fifa.....kicha i micha :wink:

(Xiao19) #2

absolutnie masz racje, Pro Evolution to jest prawdziwa symulacja pilki

gram w nia na emulatorze PSX1 ,a takze na PSX2, gra jest boska pod kazdym wzgledem

FIFA to koszmar, nawet do piet niedorasta produktowi z Konami

jak zwykle ladna grafika i muzyka na poziomie

nic niepomaga bo po 30 min ,brakuje czegos

a mianowicie miodnosci

radochy ze zdobytego gola ,udanej akcji itd.

Nawet granie w japonska wersje pelna w krzaczki mam wiecej radosci

niz przy fifie co kazda akcja wyglada tak samo

nuda poprostu, flaki z olejem

Pamietem ,kiedys jak gralam na Amidze w SensibleSoccer

to bylo cos do dzis chetnie w to gram na PC

chodz Amigowska odmiana jest i bedzie zawsze najlepsza i ten

Tryb kariery byl i jest THEBEST,

ps.

niech takie cos zrobia w ISS Pro Evolution ,a bedzie najlepsza pilka jaka swiat ujrzy.

(Rafi) #3

Jednak co ja wam powiem to FIFA 2005 jest najelpszą gra jaką wydała EA Sports.

(Dragonlnx) #4

Nom jaką wydała EA, ale nie dorównuje PESowi :slight_smile:

(Ehtleef) #5

PES najlepsze co moglo sie zdarzyc graczom

moin zdaniem EA Sports wydala pare lepszych gier jak chociaz SSX3

(Dragonlnx) #6

W fifie te tricki powtarzające sie ....

Żadnych nowych akcji, kiwek itp...

A PES :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: =D>

=D> =D> =D> =D> =D> Dla twórców =D> =D> =D> =D>

(system) #7

Fifa na przestrzeni tych wszystkich la bardzo się zepsuła. od 99 r. jej poziom spada na łeb na szyje i jkest coraz gorzej. JA muszę przyznać, że nigdy nie miałem przyjemności grać w PES, ale niedługo mam zamiar to zmienić. :smiley:

(Magik) #8

Co do FIFY to mam te same odczucia - poza odrobinę poprawianą grafiką i uaktualnianymi składami kolejne części różnią się tylko kolejnym numerem.

Natomiast w PES jeszcze nie miałem okazji zagrać. Co prawda nie jestem specjalnym fanem piłki na kompie, ale tyle o tym piszecie dobrego, że chyba ją sobie sprezentuję.

(Siekiera666) #9

W pr evo na PC jest cienka konwersja ale to i tak w znacznym stopniu nie przeszkadza w zabawie a fifa 2005 bardzo sie szybko nudzi

(Romek1990) #10

Wedlug mnie najlepsza gra Ea Sports jest FIFA 2005:D Polecam :slight_smile:

(Krzys299) #11

Pro Evolution jest lepsze ale FIFA bardziej zmysłowa... :smiley:

(Czr R1) #12

Fifa jest spoko bi mi ładnie chodzi a pes to mnie do szału doprowadza...wolno chodzi on nawet się nie tnie tylko wolno chodzi z niewiadomych mi przyczyn...odblokowałem double-speed chodzi trochę szybciej ale to nie jest to co prawda mam słabą grafikę (riva tnt2 32mb)ale się tnie tylko chodzi w zwolnionym tempie...

P.S kombinowałem żeby go przyśpieszyć ale tylko pierwszy mecz mogłem zagrać normalnie a następne już niestety wolno chodziły

Jak ktoś zna odpowiedz dlaczego mi się tak dzieje proszę napisać :slight_smile: