Pro magic plus

Jak usunąć pro magic plus???

start => panel sterowania => dodaj lub usuń programy i wybierasz który program chcesz usunąć i klikasz usuń. Jeśli tak się nie da to spróbuj tym programem.

Nie idzie go usunąć. On włącza sie przy starcie komputera. I nie wiem jak go wywalić.

W dniu 06.05.2008 , o godzinie 17:13 został dopisany post przez simon13

Tak sie nie da. On włącza sie przy starcie komputera.

To wywal go z autostartu. Kliknij start => wszystkie programy => autostart i kliknij prawym przyciskiem myszy na ikone tego programu i usuń.

Drugi sposób: start => uruchom => wpisz msconfig => uruchamianie i odhacz przy wpisie z tego programu i ok.

Trzeci sposób: pobierz i zainstaluj program CCleaner, jak go zainstalujesz to weź go uruchom kliknij narzędzia => autostart i usuń wpis z tego programu.

Pozdrawiam

Nie idzie w żaden sposób. Nie wiem nawet co to za program jest. Usunąłem z autostartu i nadal sie włącza. Wyskakuje komunikat windows xp => keep i dopiero sie system ładuje. Jak to usunąć??

Wyłącz w ustawieniach tego programu uruchamianie z systemem. Poszukaj dokładnie we wszystkich jego ustawieniach, na pewno tam to będzie i odhacz żeby się nie uruchamiał i w tedy spróbuj.

Kiedy dokładnie się ten komunikat pojawia, jak masz możliwość do zrób mu screena i daj tu link do niego.

Gdy uruchomię komputer to przed ładowaniem windowsa on pyta mnie co ma zrobić.

Jak mam ci go udostępnić :?: