Probelem 7600gt

(Heliks) #1

Witam

Kupilem sobie ostatnio karte palit 7600gt, ale mam maly problem z fps w cod2. W 3dmarku 2005 mam 5500pkt a w 2003 ok 12000pkt. Jestem miłosnikiem cod2 i zalezy mi na duzej ilosci fpsów ale nie mam ich za wiele przy ustawieniu serownika direct 9.0 w opcjach grafiki. Moze ma ktos taka karte i moze mi podac na jakich ustawieniach grafiki gra w cod2 oraz ile ma fpsów..

I jeszcze jeno kartę zasila sie dodatkowym przewodem to znaczy na karte wchodzi sie w pojedyncze gniazdo a kabel konczy sie dwoma wejsciami do zasialacza. Czy trzeba podłączać obydwie koncówki do zasilacza czy tylko jedną??

pozdrawiam

(neo10) #2

Sprawdż czy masz najnowsze sterowniki, sprawdz czy karta się nie przegrzewa w czasie gry itp...

Apropo kabla to tylko jedna wtyczkę się podłącza w sumie nawet nie trzeba używac dodatkowego kabla jeżeli masz jakis wolny w komputerze ;]

ile masz fpsów w tej chwili?

(Heliks) #3

W tej chwili od 45 do 80 w porywach. Ale zdarza sie ze gra przycina nie wiem dlaczego... Kumpel ma radeona x800pro i cos mi wspominal ze w cod ma ponad 200fpsow czy to mozliwe?? A jeszcze tez jest dziwne ze jak zmienie detale na minimum i ustawie direct 7.0 to tez rewelki w fpsach nie ma.

A jeszcze jedno jakie sterowniki uzywacie?? dobrze by bylo jakbyscie jakiegos linka podeslali do nich...

(Ssttiifflleerr) #4

ja używam tych i nic mi grafa nie ścina...a mam ta samą:slight_smile:

http://www.nvidia.pl/object/winxp_2k_93.71_pl.html

(Tomulus2) #5

a jaką masz reszte kompa? może w tym leży przyczyna?

(Heliks) #6

Płyta epox 8rda3, athlon 2100+, 512 MB DDR ramu. Moze jeszcze cod2 trzeba odinstalowa i zainstalowac na nowo bo po zmianie katry nie reinstalowalem.

SniperPL a ty ile masz fpsów i w jakich ustawieniach??

pozdro

(Pyra20) #7

grałem w tą gierke, i ustawiłem wszystkie detale na max, to miałem podobny problem w 2 misijach bo tak cielo ze hohoho ^^

ale ogolnie smigalo dobrze, tylko takie 2 krotkie misje mi cielo... a stery mam 84.xx

(Heliks) #8

A jak wytłumaczycie fakt ze w 3dmarku 2001 mam 15000 pkt a w 3dmarku 2003 mam 11500pkt. Cos mi tu smierdzi ale nie wiem co :((

Mam jeszcze jedno pytanie posiadam w karcie dodatkowe zasilanie podlaczane przez nastepujacą przejsciowke http://www.com-tra.de/img/p/06759_o.jpg (na razie mam podlaczonego tylko jedno wyjscie do zasilacza) czy cos sie stanie z karta jesli podlacze tez drugie?? Czytalem opienie ze jesli jest za slabe zasilanie to ogranicza ono taktowanie rdzenia karty i moze to jest przyczyna takich slabych rezultatow...

Czy ktos ma podpiete dwa zlacza do zasilacza czy raczej podlaczacie tylko jedno...

Złączono Posta : 18.02.2007 (Nie) 14:39

Ponawiam pytanie czy podlaczenie dwoch koncowek grozi spaleniem katry??

(Lagarto) #9

Moim zdaniem masz dość słaby wynik w 3dmarku 2003 jak na tą kartę. Ja obecnie przy GF 7300GT od Gigabyte mam ponad 17000. Ale procka mam 3500+, wiec może dlatego...