Probelm z HDD - nie mogę się dostać na dysk

(Bartass86) #1

wrzuciłm wczoraj na dysk ważne dane poczym formatowałem C, dziś po ponowym podłączeniu tego dysku (G) pod USB wyskakuje mi takie coś, dysk jest podpinany na przejściu z USB na IDE oraz na zewnętrzym zasilaczu, dodam że nie odłączałem zasilacza od dysku (chodził jakieś 15 godzin) można to jakoś naprawić? :frowning:

post-17690-13856533892229_thumb.jpg

(Bartass86) #2

dodam tylko że są to dane do pracy inżynierskiej które zbierałem przez ostatnie pare miesięcy :frowning: i naprawde są mi potrzebne PROSZĘ O POMOC

(klopas) #3

sprawdź dysk na innym komputerze...

PS. jaki to dysk?

(Bartass86) #4

probowałem go odpalić na stacjonarnym u współlokatora i tak samo :frowning: dysk to Western Digital WD400JB-00ENA0 takie oznaczenie jakieś na nim widnieje

(klopas) #5

no to do serwisu aby odzyskali dane... ale tanie to nie będzie... ok.60zł jeśli będą musieli wymienić elektronikę...

(Agatonster) #6

Bartass86 ,

Poczytaj - Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu.

W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gifprzy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(Kaka') #7

Bartass86 , nie poprawiłeś wszystkich błędów językowych. Proszę przejrzeć dokładnie swoje posty, a następnie poprawić błędy.