Problem z McAfee i zamulaniem PC

Witam serdecznie;
Mam problem z McAfee, którego nie da się usunąć i spowolnieniem działania systemu. Dłuższe otwieranie plików, przeglądarki itd. Hardware sprawdzone i wszystko jest dobrze- temperatury napięcia. Bardzo proszę o analizę logów i z góry serdecznie dziękuję!
Pozdrawiam! Addition.txt (35,7 KB) FRST.txt (112,6 KB) Shortcut.txt (43,8 KB)Addition.txt (35,7 KB)

1 polubienie
  1. Dlaczego masz tak starą wersję systemu, nawet ja z dość dużym opóźnieniem aktualizacji mam już 1909, większość osób pewnie ma wersję 2004?

  2. Dlaczego zamiast systemowego programu antywirusowego używasz programu Avast znanego z bardzo negatywnego wpływu na wydajność oraz wątpliwej polityki prywatności?

  3. Czy sprzęt wyposażony jest w dysk SSD?

  4. Procesor i3 M370 raczej demonem prędkości nie jest a dodatkowo sprzęt posiada bardzo mało pamięci (4GB).

McAfee ma to do siebie, że bardzo często nie daje się normalnie usunąć. Spróbuj zatrzymać jego usługi chodzące w tle a następnie użyj jakiegoś darmowego programu do deinstalacji - polecam Geek Uninstaller.

Czyli:

  1. Mam zaktualizować system?
  2. Systemowy, czyli ten wbudowany? Trzeba coś ściągać- aplikacje zewnętrzne?
  3. Tak, jest SSD
  4. Niestety ramu jest mało i sprzęt ma swoje lata, ale ostatnio komfort pracy się znacząco pogorszył

Tak, ale w przypadku tak starej wersji proces aktualizacji może trochę potrwać, zwłaszcza że sprzęt stary.

Nie, usuń wszystkie dodatkowe programy tego typu i korzystaj z wbudowanego programu defender, jest wystarczająco skuteczny i znacznie lżejszy od wielu innych antywirusów.

Dodatkowe 4GB RAM by się przydało. 4GB to jest absolutne minimum do W10.

Tutaj informacje jak usunąć produkty mcaffe, jeżeli standardowy deinstalator nie działa.
https://service.mcafee.com/webcenter/portal/cp/home/articleview?articleId=TS101331

3 polubienia