Probem Sieci Orange - "Mam połączenie, nie działa Internet"!

Druga już sprawa :expressionless: Tym razem chodzi o internet. Można o tym poczytać wszędzie. Szczególnie chodzi o Sieć Orange. Pierwszy problem jest taki ,że jest połączenie - Nie wchodzą strony WWW nie pobiera np z Bit Torrenta, uTorrenta. Druga sprawa (dotyczy pytania) - Mam internet w sieci Orange. Internet pochodzi z 5-10 min potem się rozłącza… Program ponownie wybiera połączenie i piszę “Nie można połączyć Sieci”. (Znowu właśnie teraz przerwało net i muszę odpalać kompa od nowa :slight_smile: gdy wyłączę Orange i włączę jeszcze raz program ustanowi połączenie ale i tak nie ma internetu proszę o pomoc!

PS Mam:

Windows XP

SP2

Dobre Sterowniki

Próbowałem już:

Deinstalować aplikację Orange i ustanawiać połączenie z urządzenia Windows - Działa ale do czasu… Ten sam problem.

Sprawdzałem:

Szukałem rozwiązań na Google i innych portalach internetowych. Jeśli coś przeoczyłem dać link.

Dodane 12.08.2010 (Cz) 17:31

Teraz to już jest total wyłącza mi po 2-3 min.

Też tak miałem ale to była wina modemu !!

A też miałeś:

Orange Freedom

1 mb/s

Modem Siemens???

I co wymieniłeś modem? Wiecie nie chce mi się tam potem czekać aż modem dadzą. Czy są jakieś inne sposoby na naprawę tego. Wymienię modem dopiero w ostateczności.

Dodane 13.08.2010 (Pt) 7:28

Ej a jaki miałeś modem?

ZTX czy SIEMENSA?

Dodane 13.08.2010 (Pt) 8:09

Ludzie pomóżcie bo nie wiem czy mam modem wymieniać.

ja tez mam ten sam problem…:(tylko ze skaczyla sie mi umowa z orange,i nie moge juz wymienic modem… czy da rady go jakos naprawic???

Mam:Huawei E870 Express Cards

Z dory wielkie Dzieki za odp.,

Miałam kiedyś bardzo podobną sytuacje,t yle że u innego dostawcy- problem faktycznie tkwił w modemie, oddałam do naprawy , troche to trwało, ale można było przynajmniej swobodnie korzystać. No cóż- takie sytuacje zdarzają się niemal wszędzie. A jaką masz ofertę Orange? Freedom, Free?

nioch123 , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?f=16&t=394978

Orange Free…_))))))))