Problem 0xc0000142 Awaria na maxa :/

Witajcie ludzie dobrzy.

Proszę o pomoc.

Kupiłem 2 tyg temu lapka. Wszystko ok,aż zaczą się walić na początku gra nie chciała się zainstalować pisało:

Aplikacja nie mogła uruchomić się poprawnie (0xc0000142). Kliknij OK, aby zamknąć aplikację.

A teraz już pisze tak na SKYPE,GG, i prawie wszystkich programach standardowych jakie były.

Nie wiem co robić. Boję się że zaraz kompa nie włączę.

Chciałem zainstalować FIREFOXA bo EXPLORER mi nawet nie działa tam wczytuje się strona ale nic nie moge klikać na niej i się dalej nie ładuje.

Ściągnąłem z drugiego lapka na pendrive i tam chciałem zainstalować i wyskoczyło to samo:

Aplikacja nie mogła uruchomić się poprawnie (0xc0000142). Kliknij OK, aby zamknąć aplikację.

Proszę o POMOC.

Z góry wielkie dzięki.

PS: Laptop HP Pavilion dv7 ,2x 2.3Ghz , Windows 7 Home Premium (Chyba dobrze napisałem) , 64BIT albo 84BIT nie wiem mam 8GB RAM jak by co.

Już nawet nie włanczam, bo więcej się zwali tam :confused:

Spróbuj ściągnąć i zainstalować z tego linku http://www.softwarepatch.pl/2.download/ … l_whql.exe

Daj znać czy pomogło.

Niestety. Ściągnąłem na jednym kompie przeniosłem na pendrive tam i nawet odpalić nie chce.

Próbuję i wyskakuje ten ERROR :confused:

Nawet chciałem przeskanować Pendrive z ciekawośći i wziołem prawym przyciskiem myszki żeby wejść w te Właściwości i ERROR nawet :confused:

POMOCY :confused:

PS: System mam po ENG ( Angielsku , English )

No to dziwna sprawa, jeżeli dostałeś z laptopem płytkę z systemem włóż ją i spróbuj “naprawić” system, jeżeli nie to zrób to z recovery

Niestety nie mam płytki Wina. Sprzedali mi tak o: Lapek,bateria,kable + instrukcje po ENG.

Próbowałem przed chwilą tym programem RECOVERY.

A więc. Zainstalowałem na PENDRIVE na drugim kompie. Podłanczam pod lapka,uruchamiam program i ERROR (Wyskakuje ten błąd co zawsze).

Help Me :frowning:

A dlaczego nie robisz tego tak ?

http://img841.imageshack.us/img841/9350/recoveryb.jpg

Zrobiłęm trochę inaczej. Nie wiedziałem,że zadziała ale sprawdziłem. Przywracanie systemu standardowa funkcja w komputerze.

Przywróciłem do dnia 19. Mogę już instalować itp.

Nie działa mi jeszcze Otwieranie instalki gry i może coś jeszcze nie rozglądałem się.

Jestem otwardy na instalacje sterowników itp.

PS: Na samym początku to chyba sterowniki do NVIDA.

Ja mam RADEON GRAPHICS

Dodane 25.07.2011 (Pn) 7:59

@Reflish