Problem: Adobe Premiere Pro CS3

Witam,

Mam problem z Adobe premiere pro cs3

podczas oglądania filmu na podglądzie średnia ilość klatek to 2-3 , czasami nawet jedna. Pliki .avi mają normalnie 30 fpsów.

Wcześniej korzystałem z Adobe Premiere Elements 2.0 (zaznaczam, że to podobno gorszy program) i wszystko na podglądzie chodziło ładnie…

Sprzęt: radeonx700 128mb , 1,5 gb ram, pentium4 3,2ghz

Dawno już nie miałem Premiera w ręku, ale, o ile pamiętam, może być problem polegający na tym,

ż program stara się odtwarzać film (klatki) w stanie NIESKOMPRESOWANYM. Na przykład: każda klatka

640/480 pixeli może mieć wielkość 1000 kilobajtów lub więcej. Wtedy trzeba mieć mainframe’a, żeby odtwarzało się płynnie. Sprawdź wszystkie ustawienia w preferencjach programu.

Poza tym, masz chyba trochę za słaby sprzęt na tę wersję - Adobe się nie opie***la…

Szukalem dlugo i nie znalazlem, moze tu dowiem sie czegos pozytecznego. Moj problem jest taki, uzylem efetkow specjalnych w programie after effects ,a nastepnie chcialem to skomplowac na film w premiere. Gdy otwieram projekt z efektami z after effect wyskakuja mi bledy pokazane na zdjeciu, a efektow specjalnych nie widac. Ma ktos jakis pomysl jak pozbyc sie tych bledow ?? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8728e4b990614882.html