Problem aktualizacji Wonderfox DVD Ripper Pro

(Szern) #1

Witam,

Kupiłem program Wonderfox DVD Ripper Pro w wersji 8.0 - jestem z niego bardzo zadowolony. Pojawiła się aktualizacja do wersji 8.4 i postanowiłem program zaktualizować.

Niestety, po aktualizacji klucz, który otrzymałem przy zakupie nie był w stanie aktywować oprogramowania. Pojawiła się informacja, że w razie problemów z aktualizacją mam skontaktować się z supportem. Niestety, w ciągu tygodnia przesłałem dwa maile do supportu bez jakiegokolwiek odzewu.
Link do ściągnięcia wersji, którą zakupiłem (do której pasowałby klucz) okazał się już nieaktywny (“Plik do pobrania:WonderFox DVD Ripper Pro Link wygasł”).

Jestem trochę w kropce. Zapłaciłem 25 USD i po kilku miesiącach straciłem możliwość używania programu, a firma nie odpowiada pomimo zapewnień na swojej stronie, że “We will try our best to respond to your messages and emails within 24 hours.”

Oczywiście mogę spróbować poszukać starszej wersji w sieci i spróbować czy zadziała na niej mój klucz, ale chciałbym jednak w pełni skorzystać z programu po zakupie licencji.

Czy ktoś ma jakiś pomysł, co mógłbym z tym zrobić?