Problem BearShare + konto uzytkownika (Administrator)

Witam wszystkich serdecznie!

Chcialem przedstawić mój magiczny problem.

Otóż przy instalacji jest owy komunikat:

“NIE MASZ DOSTĘPU, ABY WPROWADZIĆ WYMAGANE ZMIANY W SYSTEMIE. URUCHOM INSTALACJE Z KONTA ADMINISTRATORA”

No własnie… Ciekawe, hmmmm…

Otóż najciekawsze jest to, iż tylko jeden jest uzytkownik komutera i zarówno Administrator, no a do tego to ja nim jestem. ;]

Więc jeśli mógłby mi ktos pomóć to będę bardzo, ale to bardzo wdzięczny.

próbowałem juz wszystkiego związanego z kontami użytkowników i jednak ni ch…!

No nie wiem już jak mam sie za to zabrać, jednak przy chęci założenia nowego konta chciałem je nazwac “ADMINISTRATOR” lecz komputer zbuntował się i mówi, ze jest już takie konto z taką nazwą, lecz ja takiego nigdzie nigdy nie widziałem i jestem tylko ja i wyłączone konto “gościa”…

Bardzo prosze o pomoc i wskazówki jak mam postępowac aby móc spokojnie zainstalowac BearShare.

Chciałbym dodać, że może jest to też wina tego programu ale pobierałem z wielu stron i jednak wszedzie to samo.

Zaznaczam, że od pół roku korzystałem z BearShare lecz z czasem wolno mi pracował i postanowiłem go odinstalowac, a potem na nowo zainstalować, lecz jednak to drugie pozostało tylko moja próbą… :frowning:

spróbuj czegoś takiego - win + r , wpisz control userpasswords2,

i enter - jeśli będzie zaznaczone aby używać tego komputera użytkownik musi itd… odhacz to - uwaga! teraz system może utworzyć właśnie konto

administratora i po resecie powinien wejść na to konto, ale może też nie wejść w ogóle - ryzykujesz!(choć ryzyko nie jest duże, w ogóle może się też nic nie zdarzyć; nieprzewidywalne zachowanie systemu wynika jak się zdaje z tego, że windows domyślnie wymaga konta administratora z hasłem, jeśli ktoś nie używa hasła zakłada konto użytkownika z uprawnieniami administratora i dlatego nie akceptuje nazwy administrator, trzeba wybrać inną nazwę, ponadto dlatego też zaznaczone

jest aby używać itd., choć w rzeczywistości hasło nie jest używane);

musisz pamiętać, ze jeśli konto administrator zostanie utworzone to

zostanie też utworzony nowy folder D&S, moje dokumenty itd., twoje

programy mogą przestać działać( ale wtedy wystarczy przekopiować foldery dane aplikacji i dane aplikacji z ustawienia lokalne do nowego

konta, ponadto menu start, pulpit, send to, ulubione itd, możesz tez

przekopiować moje dokumenty); w sumie musisz zdecydować, czy opłaca ci się ryzykować, ponadto system może się u ciebie zachować inaczej,

bo w sprawach kont itd. jest wyjątkowo chimeryczny

Niestety ostatnie podpowiedzi nic nie dały.

Kopmuter dalej przy instalacji programu np. Bearshare dalej mówi, że nie jestem administratorem i prosi mnie o instalację z konta administratora.

To jest jednak chore…

Prosze o prędką pomoc.