Problem big problem:)

Witam wszystkich korzystam pierwszy raz z forum

Mam pytanie dotyczace windows vista otoz slaby ze mnie ‘’ informatyk’’ i nie wiem co sie dzieje: z pulpitu zniknal mi kosz wogole go nie ma po prostu zniknal, po drugie nie wiem dlaczego ale po zainstalowaniu wtyczki adobe flash player you yoube wciaz nie chodzi pisze ze zainstalowano pomyslnie ale nie dziala probowalem zrobic przywracanie systemu(samsung recovery solution II)ale dalej nic czy konieczny jest format obu dyskow z gory dzieki za pomoc pozdrawiam

![-o<

do drugiego:

format nie jest konieczny. zainstaluj tą wtyczkę dla wszystkich przeglądarek, jakie posiadasz (wtedy na 99,9% zadziała)

do pierwszego:

  1. Kliknij przycisk Start, a następnie kliknij polecenie Panel sterowania.

  2. Kliknij polecenie Wygląd i personalizacja, kliknij polecenie Personalizacja, a następnie kliknij polecenie Zmień ikony pulpitu.

  3. Kliknij pole wyboru Kosz, aby je zaznaczyć, a następnie kliknij przycisk OK.

Co do kosza to prawym w pulpit, personalizuj i zmien ikony pulpitu, a flasha zainstaluj w obu wersjach - jedną (activex) spod IE i drugą np. z Opery lub FF.

damiano_29 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym na forum używamy polskich znaków (ż, ź, ć, ą, ś itp.). Korzystając z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif