Problem ''BOOTMGR is missing'' ! jak to naprawic?

Witam serdecznie i oto poiawil mi sie kolejny problem z moim komputerem. dzis wlaczylem komputer pierwszy raz od niedzieli i poiawil se kompunikat BOOT IS NOY FOUND PRES CTRL + ALT + DEL i ktak bylo co chwile wlozylem wiec plyte z windowsem 7 Home Premium 64 BIT pokazalo mi ze wszystkie dyski sa puste co mnie bardzo zdnerwowalo no ale postanowilem zainstalowac windowsa po instalacji komputer sie zresetowal i pokazal sie komunikat ‘‘BOOTMGR is missing Press CTRL + ALT + DEL to restart’’ co ja mam zrobic w tej sytulacji i jezeli moje dyski utracily dane jaki program bedzie nalepszy do odzyskania danych ?? dziekuje z gory z pomoc w kolejnym moim problemie …

teviondj , Zmień tytuł, by był związany z problemem, korzystając z przycisku EDYTUJ.

Zapoznaj się z TYMI informacjami.

Problem leży po stronie uszkodzonego sektora rozruchowego DYSKU TWARDEGO MBR. Zrób tak skombinuj sobie linuksa Mandriwe którąś tam wersję załącz proces instalacji i dojdź do momentu kiedy wymazuje się dysk twardy , następnie wymaż całą jego zawartość zapisz stan ( przerwij instalację restartując komputer i wyciągnij płytę z mandriwą , zrestartuj jeszcze raz kompa i wsadź windows 7 i dopiero wtedy zacznij instalację świeżego systemu od nowa . Jeżeli to nie pomoże to masz " zarżnięty" mechanicznie sektor rozruchowy lub część hdd a wtedy to już czeka cię kupno nowego dysku .

Z tym że uszkodzenie może być spowodowane niewłaściwą eksploatacją komputera a w szczególności narażeniem go na wstrząsy mechaniczne.

Otworzylem komputer i porozlaczalem podzespoly i zobaczylem ze jeden kabel od dysku byl przetarty wymienilem go odpalilem komputer i pojawil sie komunikat '‘bledne wczytanie dysku prosze wlozyc prawidlowy dysk i nacisnac enter’ czy jakos tak juz niepamietam tak wiec prubuje zainstalowac raz jeszcze W7, niebede bawil sie w Linuxa, jak sie nuda naprawic w domu to oddam go do serwisu. Jezeli ktos ma jeszcze jakies dobre sprawdzone pomysly prosil bym o posta, z gory dziekuje.

PO UKONCZENIU INSTALACJI NASTEPUJE RESET PO URUCHUMIENIU KOMUNIKAT

DISK BOOT FAILURE, INSERT SYSTEM DISK AND PRESS ENTER