Problem Catalyst

Witam zainstalowałem sobie Catalyst 6.6. Wydawało mi się tylko, że wszystko jest ok z tymi sterami od Ati (Catalyst 6.6). Niestety właśnie uruchomiłem ponownie komputer i stara grafika wróciła.

Przed instalacją:

-lekko zniekształcony ekran

-przy używaniu scrolla ekran nie przewijał sie płynnie

Tuż po instalacji:

-ekran jest wyrazisty, ładny

-przy używaniu scrolla keran przewija sie płynnie

Po instalacji, ale po restarcie systemu:

-znowu lekko zniekształcony ekran

-natomiast scroll przewija sie normalnie

Możecie mi powiedzie co jest nie tak?

Bardzo proszę o pomoc :frowning:

Zainstaluj catalysta tylko niezaznaczaj podczas instalacji samego catalysta a tylko i wyłącznie sterowniki! Catalyst zżera ostro pamięci i otwiera całkiem niepotrzebnie po dwie kopie własnej aplikacji, można je wylączyć przez regclenera ale radzę zainstalować same stery to wystarczy.

Zainstalowałem tak jak mówiłeś. Catalysta nie mam, ale znowu to samo :confused: Nie wiem co się dzieje tuż po instalacji, gdy komputer domaga sie restarta no to robie uruchom ponownie i wszystko działa. No to zadowolony z siebie chciałem sprawdzić czy po kolejnym restarcie będzie wszystko działało. No to robie uruchom ponownie i klapa. Znowu widze tą zrypana grafikę… Dosłownie mnie już krew zalewa :evil: Bardzo prosze powiedzcie mi co ja mam robić bo to dosłownie jakaś paranoja. Najpierw wszystko działa a potem znowu kicha…

Pomocy :cry: :cry: :cry:

P.S. Mam Radeon 9550 128mb hdd i 128bit

Catalysta = Catalyst Control Center ? Jak tak to instaluj… poprawia wydajnosc o ok. 5-15 % w zaleznosci od karty.

Może masz monitor LCD i rozdzielczośc niezmieniona na optymalna / wymagana ? :confused:

A jaką masz ustawioną rozdzielzość, ps umieść gdzieś (np. http://www.fotosik.pl) screna z pulpitu.

Tutaj scrren pulpitu

3744007a5b51175bm.jpg

Jak widać nie za ładnie to wygląda. Mam rozdzielczość ustawioną na 1024x768.