Problem chyba psychiczny

Witajcie, mam taki problem ze sobą i potrzebuję waszej pomocy. Robię aktualnie FBW – co 2 dzień. Taki tren robiłem może 3 x – to daje 1 tydzień. Jest on bardzo ale to bardzo męczący – 90 minut ciężkiego trenu !!

Problem chyba psychiczny, jeżeli tak uważasz to zgłoś się do psychologa .pozdro

Raczej do psychiatry… Masz doła? Idź do pracy :wink:

Chyba najrozsądniejsze wyjście - i czas sobie zajmie, nie będzie myślał o problemach bo nie będzie miał na to czasu, “trening” siłowy też się znajdzie przy odpowiednim typie pracy a do tego trochę kasy wpadnie

Masz doła ? Idź biegaj jak najdłużej możesz do lasu w deszcz ( nie koniecznie ulewe )

A może czas jakąś książkę poczytać ?

sądząc po opisie problemu to tylko psychiatra tutaj pomoże :stuck_out_tongue: Ewentualnie zrób coś ciekawego nie wiem czytanie (trudna sprawa ale niektórzy potrafią) rower, koleżanka i jakiś film (tylko nie Rambo i tym podobne).

Odbierz sms od Rudego .Załóz dres .Weż bejsa i idz naasto .Moze znajdziesz jakąs kotke

Ludzie jaki psychiatra jaki psycholog :?: :? :smiley: . Chłopie śpisz od 2 w nocy do 10 rano :?: TO CO :?: Ja śpię od 1 w nocy do 15-16 i co z tego jak mi się nic nie chce to nic nie robię no bo i po co ? Idż wyprowadź psa a potem skop ogródek połam parę drzew, wyłam parę sztachet komuś z płotu dobrze ci to zrobi a i stres rozładujesz . A co do czytania książek to jest dobre ale dla starych MOCHERÓW :stuck_out_tongue: . A i przede wszystkim wypierdziel te twoje sterydy i odżywki.

Nie no super, rozrywka :arrow: dla bezmózgich mięśniaków.

Tak, tak typowe dla osób co mają kłopoty za złożeniem liter w wyrazy :stuck_out_tongue:

Zadaj ten temat na jakimś forum sportowym :wink:

odstaw te sterydy! Szkodzą ci na mózg :wink:

nie tylko na mózg :smiley:

znajdź sobie chłopaka który by cię przytulił w chwilach kryzysu, taki ktoś z kim byś mógł spędzać wieczór, chodzić na spacery, do kina i na siłownie ^^

a jeszcze lepiej dziewczynę :slight_smile:

a jeszcze lepiej 2 żeby ci nudno nie było :smiley:

Dziękuję za odpowiedzi a co do sterydów i odżywek… Sterydów NIGDY nie wezmę !!