Problem-chyba z grafiką?

witam-często po uruchomieniu komp.robią się ukośne pasy tak jak w dawnych cz.-białych telewizorach.Muszę kilka razy zrestartować.Widocznie musi sie komp.rozgrzać i wówczas działa wszystko ok.Mam 7950GT,windows legal.,monitor podmieniałem-jest dobry.moze ktoś spotkał sie z tym problemem.

pozdr.

Spróbuj uruchomić komputer w trybie awaryjnym,używając:

1.Włącz rejestrowanie uruchamiania

-w katalogu Windows zostanie utworzony plik tekstowy o nazwie NTBTLOG.txt,możesz w nim sprawdzić co nawala,lub wklej na forum,popatrzymy.

2.Włącz tryb VGA-uruchamiany jest podstawowy sterownik grafiki i zobaczymy czy problem występuje nadal.

witam -święta i po świetach

nie wiem,czy to coś pomoże ,ale mi te informacje za dużo nie mówia.W trybie awaryjnym komp.zawsze bez problemu uruchamia się.Czy akurat w tym pliku zapisaly sie błędy-nie wiem,gdyż akurat komp.mógł sie uruchamiać bezbłędnie w tym wypadku.Zastanawiałem sie rownież nad zasilaczem,ale chyba w kazdym przypadku by szwankował???

pozdr.piotr

W pierwszym przypadku dowiemy się czy sterowniki są poprawnie ładowane,i które ewentualnie szwankują.

Natomiast w drugim jest ładowany tylko podstawowy sterownik i jeśli tam też będzie występował problem to mamy poniekąd odpowiedź.

A tak na marginesie

Są tacy,którym coś mówią

****************

Proszę nazwać temat konkretnie. Od czego masz dział Hardware? Przenoszę.

witam.problem udalo sie rozwiazać dzięki Twojej podpowiedzi o VGA.podlaczyłem inna karte,ktora nie miała dodatkowego zasilania i wówczas okazało sie,że nie jest widoczna.Na szczęście na płycie głównej mam slot na drugą kartę i po podlaczeniu do niego okazało się,że wszystko jest OK.

Jeszcze raz wielkie dzięki

pozdrawiam piotr