Problem..chyba z internetem lub routerem..proszę o pomoc

Mam taki problem…podejrzewam, że jest coś nie tak z routerem albo ogólnie z moim internetem…a mianowice…nie moge ściągnąć różnych programów z neta. m. in. gg…albo Ad-Aware…itd…explorera czy Mozilli…nie wiem dlaczego…myslalam ze to wina komputera…bo czasem pokazywalo mi sie ze plik jest sciągniety a jak kilknelam zeby go zainstalowac to pojawil mi sie komunikt C:…(jakis tam plik)…jest niezgodny z aplikacją systemu Win32.

i tak w kołko…juz rozni ludzie mi robili komputer…i dalej to samo…teraz zauważyłam, że wczesniej robilam formata nnie w swoim domu i wszytsko spoko sobie inastalowalam z neta…a teraz robilam w domu i nic nie mogę ściągnąc…chociaz np avasta ściągnełam z neta…nie wiem …dziwne to dla mnie jest…bardzo dziwne…jak ktoś moze mi coś doradzić to bardzo proszę

Może masz zainfekowaną przeglądarkę lub z nią jest coś nie tak… Z jakiej kożystasz? Spróbuj sciągnąć Operę, ja jej używam. Albo coś z ustawieniami routera, spróbuj go zresetować czy coś…

wczoraj zrobilam formata i teraz mam firefoxa…zawsze go mialam…bardziej go lubie od opery…a co do routera…to zresetowalam…i nic to nie daje…

A z czego masz neta sieć, telwizja kablowa? Może to nie problem z kompem tylko z dostawcą Internetu… Napisałaś że nie możesz prawie nic ściągnąć więc skąd masz Firefoxa?

Firefoxa mam z drugiego kompa…zgralam sobie instalke…a internet mam z Virgin…nie mieszkam w Polsce. Jutro będę zmieniała router… może to pomoże …jeśli nie, to będzie wszystko jasne…

Nazwij temat konkretnie i popraw błędy. Na forum piszemy po polsku. Inaczej temat zostanie usunięty. Poczytaj zasady pisania na forum.