Problem - coraz słabszy sygnał Wi-Fi

Witam,

Sytuacja wyglada mniej więcej tak: Mam z kumplem na spółkę neta. On ma routera i łapę od niego sygnał (za pare złotych), ale nie o to chodzi. Jak dotąd wszystko było ok, mój główny laptop ( 4-letni Fujitsu Siemens z kartą Intel PRO/Wireless 2200BG 3B Network Connection PCI) łapał dotąd bardzo dobrze. Gdzieś od dwóch dni, mimo że jest sieć podłączona (i sygnał sie nie zmienił) strony ładują sie coraz wolniej, gg sie wyłącza a dzisiaj to już praktycznie nic sie nie włącza, wczoraj jeszcze jak trochę w różne strony ustawiałem tego laptopa to ładował z normalną prędkością (choć oglądanie bokiem nie jest za wygodne).

Problemu by nie było to bym poszedł do kumpla i sprawdził, ale mam też netbooka (Asus espire one) i na nim internet ten sam śmiga, bez żadnych ścięć…

Czy w takim wypadku możliwe jest ze karta na laptopie sie już zużywa, spala itd.? Ale to by było dziwne bo sygnał jest ze stałą prędkością, nie skacze, pare dni wcześniej robiłem standardowe czyszczenie CCleanerem, możliwe że coś usunąłem? Przeinstalowane sterowników nic nie dało.

Pozdrawiam i liczę na pomoc :slight_smile:

Dodane 02.02.2011 (Śr) 14:33

Najlepsze że jak całkowicie bokiem postawie laptopa (a mam go w kącie pokoju) a wtedy łapie, netbook łapie w każdym miejscy a ten tylko w określoną stronę :confused:

Być może karta umiera albo antena (np się wypięła lub nadłamały czy jeszcze co innego)