Problem CS 1.5 C-D Vista


(Mr Silver) #1

Obecnie smigam na nowym sprzęcie z Win Vista

Po zainstalowaniu cs-1.5 na XPku na drugim koncie normalnie smigam z CD

Gdy odpalam na Vista CSka to jest ok ale gdy wlacze najpierw C-D to po odpaleniu cstrike -console.exe wyskakuje: "Program Counter Strike Louncher przestał działać poprawnie" potem porobjew n aprawic i komunikuje: "Program Counter Strike Louncher przestał działać poprawnie ponieważ wystąpił problem. System Windows zamknie program i powiadomi gdy znajdzie rozwiązanie" i na tym sie konczy moje "pykanie w cs'ka :frowning:

Dodam ze posiadam orginał hl i cs jednak jade na cd-key'u z keygena bo nie chce mi sie szukać płyt i pudełek z orginalnym, na drugim kompie taak samo smigam i jest ok. co robic? pomozcie prosze... :frowning:


(Krzysieek88) #2

Jeszcze nie słyszałem żeby ktoś odpalił ze powodzeniem CS - 1.5 na Vista :stuck_out_tongue:

Co prawda możesz spróbować z trybem zgodności, ale jak to nie pomoże, to marne szanse na poprawne uruchomienie.

A to ciekawe :stuck_out_tongue:


(Mr Silver) #3

nie no odpalic odpalilem tylko po wlaczeniu C-D nie moge, a orginala mam nawet jestem zarejestrowany, tylko kawal czasu nie gralem i jakos mi sie nie chce szukac plyt w piwnicy... :stuck_out_tongue: Jakbym nie mial orginala to bym powiedzial bo mnosto juz piratow mialem ale csa kupilem w czasach gdy zeby p[ograc na necie trzeba bylo albo kupic.... albo zaje... z kafejki.. :slight_smile: a ze akurat mnie bylo stac wybrałem ta uczciwsza opcje, mniejsza z tym. Jakas pomoc do mojego problemu? Co tzn. "trybem zgodnosci"?

Złączono Posta : 31.10.2007 (Sro) 20:35

pomoże kto??????


(Noodles 1990) #4

ja odpalilem 1.5 na Viscie :smiley:


(Maciejka305) #5

kliknij na ikonke ppm :arrow: właściwości :arrow: zgodność :arrow: i wybiesz tam jakiś