Problem - częste tracenie połączenia z internetem

Witam

Mój laptop ( Sony Vaio VPCM12M1E ) często gubi internet. Po jakimś czasie znów się z nim łączy. Nie chcąc tak długo czekać zamekam klapke komputer przechodzi chyba w stan uśpienia czy czegoś. Otwieram kalpe włączam i komputer odzyskuje połączenie. Czasami komputer traci połączenie co chwile. Komputer posiadam chyba ponad dwa lata. Nie sądzem, żeby to była wina routera, ponieważ laptop mojego taty nie ma takich problemów i nie tylko z tym routerem tracił połączenie.

Proszę o pomoc.

Huba1999 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Ale jaki tytuł mam dać ?

konkretne-tematy-dzialy-dlaczego-t144613.html#980957 - tutaj masz opisane jak tytułować wątki.

Jeśli zmieniony tytuł jest zły to proszę podać mi jaką nazwę mam dać.

Dodane 18.10.2012 (Cz) 16:40

A co do problemu. Ma ktoś jakiś pomysł ?

Kto jest twoim dostawcą internetu? Jaki masz router (producent, dokładne oznaczenie modelu)? Uruchom wiersz poleceń i podaj wyniki poniższych poleceń kopiowanie-wynikow-polecen-wiersza-polecen-windows-t499881.html

ipconfig /all

netsh interface ip show config

netsh dump > netsh_dump.txt

route print

netsh firewall show config

netsh wlan show all

ping dobreprogramy.pl

tracert dobreprogramy.pl

wmic nicconfig

UWAGA! Polecenie _ netsh dump _ zostanie zapisane w pliku, w folderze _ Moje dokumenty _ , skopiuj i wklej zawartość tego pliku.