Problem direct3d i GeForce 2

mam karte graficzną GeForce 2 Mx/Mx400 najnowsze sterowniki i directx 9.0c też najnowszego i gdy biore dxdiag to w ‘testuj moduł direct3d’ występuje mi błąd 'Wystąpił błąd w kroku 8 (tworzenie urządzenia 3W): HRESULT = 0x887602eb (kod błędu" mam windowsa millenium i niewiem co z tym zrobić

Złączono Posta : 09.03.2006 (Czw) 15:37

???

Złączono Posta : 09.03.2006 (Czw) 16:45

???

Zrób porządek po sterach i oprogramowaniu karty grafiki i uruchom kartę na sterze systemowym.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=9838

Zastosuj do niej ster w wersji 28.32 lub 56.64 ,restart kompa.

I teraz z uruchom komenda dxdiag i zrób testy.

jak zainstaluje tak stare sterowniki to chyba gry będą mi wariowały nie ? a nie o to mi chodzi, czy mam je zainstalować i tylko sprawdzić a później znowu zainstalować te najnowsze ?? a może to wina samej karty a nie oprogramowania ?

Stara karta GF - stare sterowniki ,zainstaluj podane stery i sprawdź jak chodzą gry,raczej nie ma na tych sterach problemów - ale te najnowsze stery na tych starych kartach to potrafią sprawiać problemy.

Stare karty grafiki Nvidii nie za bardzo tolerują nowe stery i tu obowiązuje metoda prób i błędów w doborze steru do karty grafiki.

Problemem może być również sam system ME i np stare(uszkodzone) komponenty kompa(karta grafiki,inne) mało pamięci,słaby procek,marny dysk i reszta.

oke dzięki zainstalowałem te sterowniki 28.32 i zaczeło działać wszystko nawet gry niewiem czy gorsza grafika ale filmy już normalnie chodzą 0.o to pewnie wina Me bo na kompie x Xp na najnowszych sterach ta karta działała bez problemów, jesczze raz dzięki