Problem dotyczący neostrady 1 Mb/s - wolno chodzi

Witam. Mam problem. Chodzi o to że dziś rano odnowiono mi umowę z 512 na 1 mb/s i właśnie nie mam całej prędkości 588225544.png mam taką prędkość jak na tescie. Proszę o pomoc

0.64 * 8 = 512 Kb/s

Więc nie wiem o co ci chodzi.

Dobra, dobra każdemu może się zdarzyć nie zauważyć jakiejś części tekstu :stuck_out_tongue:

Zresztą dzisiaj jest sobota (weekend) to pewnie na poniedziałek będziesz miał te 1 mb.

Jeżeli dobrze rozumiem, dzisiaj przedłużyłeś umowę, jednak podniosłeś prędkość. Jeśli tak, to zazwyczaj zwiększenie prędkości następuje po kilku dniach.

@Eru czytaj ze zrozumieniem (polszczyzny cię nie uczyli w szkole?) zamiast szpanować pseudo matematyczną wiedzą, gościowi podbili z pół megabita na jeden megabit…

Eru , :czytaj:

Znaczy jak łącze internet to pisze mi że już mam 1,3 mb/s ale jak coś pobieram to jest tak jak na wykresie w moim pierwszym poście. Ale czy to nie jest wina komputera ? P.s mam modem ZXDSL 852 :slight_smile:

Nie gdyż synchronizacja została już przestawiona na 1Mbit.

Blokada na Login zostaje zmieniona w przeciągu 14dni czyli jak większość w TP.

Czyli w ciągu 2 tygodni mogę spodziewać się zmiany prędkości internetu? Tak?

Tak, ale zazwyczaj jest to znacznie szybciej - po kilki dniach.

Aha. Czyli nie ma sie co martwić. Dzięki

Dodane 10.10.2009 (So) 22:19

Ale nawet jak mi pisze jak połączę neta że mam 1,3 mb/s to i tak nie ma się co martwić bo dopiero będzie max. prędkość za kilka dni? :?: :?:

To jest prędkość synchronizacji i włączana jest z automatu.

Odblokowanie prędkości na loginie odbywa się zazwyczaj w kilka dni po załączeniu synchronizacji.

Obawy możesz mieć dopiero wtedy jeśli przez okres 2 tyg łącze nie osiąga wymaganej przepustowości.

Dokładnie tak jest…

I jeśli jest tak jak opisał to kolega tzn. dziś przedłużyłeś umowe to 1MB/s będziesz miał dopiero po 2 tygodniach bo tyle trwa przełacze…

Tłumacze po swoim przykładzie.

Dla pewności możesz sobie zadzwonić do Neostrady na bezpłatny numer telefonu i zapytać ich. Ale słyszałem już właśnie historie, że gdy zwiększy się przesył internetu to trzeba odczekać.

Mam pytanie cd. przedłużania umowy z neostradą.Należy to zrobić miesiąć przed końcem trwania umowy?

Z mojego doświadczenia to ze 3 miesiące przed będą do Ciebie dzwonić.