[Problem]Dziwne 4-5 sekundowe ścinki

(Damian W 1995) #1

Witam.Jestem nowy na forum i nie wiem gdzie powinienem założyć topic.Przechodząc do problemu.Zaczeło się to niedawno, podczas normalnej pracy na komputerze, ścina mi się on na ok 4-5 sekund,lecz jest to częste.Nie ma równego odstępu między 1 a drugim "lagiem". AVG nic mi nie wykrywa.Prosił bym o szybką odpowiedź bo jest to bardzo denerwujące.

(errata72) #2

Wypadałoby jeszcze przedstawić pacjenta.Zamiast - ścina - opisać dokładnie np. wyłącza się to i to ,

restartuje lub inne objawy ale konkretnie.

(Damian W 1995) #3

Nic się niewyłącza poprostu gdy obsługuję komputer np. gram, siedzę na internecie.Jest na przykład długi tekst załóżmy i zjeżdżam w dół to się zacina na 4-5 sekund i dalej mogę zjeżdać.napewno kiedyś miałaś to że zacioł Ci się komputer, tylko że ja to mam ale tylko przez 4-5 sekund.

(errata72) #4

Na początek spróbuj >Narzędzia >Opcje > Zaawansowane > Przeglądanie ,i tu zobacz jakiego przewijania używasz.

Jeśli jest płynne to zmień na automatyczne i restart przeglądarki.

(Damian W 1995) #5

Niechodzi tu tylko o przeglądarkę, na przykład gdy gram w rózne gry typu mmorpg, np w metina podczas biegania również mam takie ścinki.Przy ściganiu się w NFS również.