Problem! explorer.exe i drwtsn32.exe

Witam! Mam problem: Gdy pracuje na komputerze nieraz wyskoczy błąd posłańca systemu “nie wysyłaj” Najczęściej są to problemy dotyczące dwóch aplikacji a mianowicie: explorer.exe i drwtsn32.exe. Gdy weszłem w podgląd zdarzeń i w aplikacje były tam właśnie te błędy najczęściej ale wcześniej także z programem takim jak: gadu-gadu i subedit.

Podgląd zdarzeń i dwa ostatnie błędy!

Aplikacja powodująca błąd explorer.exe, wersja 6.0.2900.2180, moduł powodujący błąd win32spool.dll, wersja 0.0.0.0, adres błędu 0x00004447.

Aplikacja powodująca błąd drwtsn32.exe, wersja 5.1.2600.0, moduł powodujący błąd dbghelp.dll, wersja 5.1.2600.2180, adres błędu 0x0001295d.

Pomocy :?

<-- Wszedłem =) Instalowałeś jakieś plug-in’y czy dodatki w najbliższym czasie? Spróbój przeczyścić Cookie i zawartość On-Line , może po prostu się zacina przez syf … Usuwanie cookie i zawartości off-line : Narzędzia -> Opcje Internetowe -> Usuń pliki Cookie , a potem tak samo tylko Usuń Pliki i zaznacz usuń całą zawartość off-line.

Możesz wyłączyć posłańca start->w uruchom wpisujesz services.msc i ok-> na liście szukasz posłańca, klikasz na niego dwa razy i wybierasz wyłączone

Nie nic nie instalowałem żadnych dodatków ani plug-in’ów itd. a pliki internetowe czyszcze co najmniej raz w tygodniu! Naprawde nie wiem co to może być tak jak pisałem z innymi programami też nie raz tak było wszystko ok i od razu…posłaniec i albo wisi lub takie jakby wylogowanie i wraca do systemu tyle, że w trayu nie ma wszystkich programów!

Sprawdziłem i posłańca miałem wyłączonego.