Problem Głośniki 5.1 Tylne nie grają

Witam Od dziś stałem się uzytkownikiem tych głosnikow

http://allegro.pl/glosniki-genius-sw-hf … 24176.html

posiadam kartę dźwiękową

CREATIVE Sound Blaster SB0100

podłaczone mam wszystko a tylnie głosniki mi nie graja

a jak je podłacze pod gniazdo przednich to graja

czy to problem moich sterownikow ?

nie mam pojecia mecze sie z tym od rana i postanowilem sie spytac panstwa .

Wszystko przy tubie jest napewno dobrze podłączone HELP ME

GG 4111895

mogę dołączyć screeny kto co chce prosze was o pomoc ;/

Podaj model płyty głównej.

ale ta karta dźwiękowa nie jest zintegrowana …

Dodane 21.08.2011 (N) 14:04

Nazwa płyty głównej ASRock 775V88+

Dodane 21.08.2011 (N) 14:07

http://allegro.pl/creative-sound-blaste … 79271.html

taka karta dźwiękowa …

taką posiadam .

Tylne głośniki odpowiadają za dźwięk surround, może masz gdzieś wyłaczoną opcje te opcje lub wyciszone. Choć nie wiem jak jest w geniusach, nigdy nie kupiłbym bym czegoś takiego.

1 polubienie

czyli nie wiesz co i jak ;/ nikt nic nie wie boze co ja za gowno kupilem jak tak kazdy doradzal je a teraz ■■■■ ech ;((

chłopie spokojnie zanim z rozpaczy się powiesisz. te głośniki są dobre w tej cenie i zupełnie nic im nie dolega, a że -=RaFaL=- by ich nie kupił nie znaczy że to gowno, może ma po prostu uprzedzenie do geniusów, a jak widać na podpisie jest na tyle bogaty że stać go na kolumny za kilka tysięcy, olej to.

a co do twojego problemu, zapewne masz Windows 7, zgadza się? to że tylne nie grają to wina wyłącznie braku dobrego oprogramowania ze strony Creative do tej karty pod w7. tylne głośniki same w sobie grają ale przy typowym ustawieniu 5.1 grają na tyle cicho że prawie ich nie słychać. miałem tak samo z Audigy 2 i Logitech X-530, niby grały ale to nie dźwięk jaki by się chciało słyszeć z 5.1 i jedyna opcja byś w pełni docenił walory tych głośników w 5.1 to zmiana karty dziękowej na np. taką: http://www.gral.pl/Creative+Labs+X-Fi+Titanium_308.html naprawde warto.

xp mam

Dodane 21.08.2011 (N) 14:39

chce zeby tylko mi grały bo własnie kupiłem tą co mam teraz hehe :smiley: nie anrzekam na jakosc dla mnie cool … wczesniej ejchal na glosnikach creativa i integrze to po takiej zmianie i tak czuje sie lepiej no ale ja mam windowsa xp …

na xp nie ma z tym żadnych problemów. wszystko jest kwestią oprogramowania creative i ustawień w nim. same sterowniki pozwalają tylko na działanie głośników. jeśli karte zakupiłeś z tej aukcji co podałes to tam widnieje:

wystarczy zainstalować to oprogramowanie z płyty i całkowicie zmieni ci się dźwięk z windowsowych pierdziawek na przyzwoite 5.1, jeśli natomiast nie posiadasz tej płyty to wielka strata, mi osobiście nigdy nie udało się uzyskać takiego samego dźwięku bez płyty jak z.

ale sluchaj ja mam to wgrane ?

skoro masz wgrane to sprecyzuj bardziej kiedy, gdzie ci nie działają, w muzyce?? filmach?? w grach?? w oprogramowaniu masz opcje kalibracji głośników, tam też nie działa?? bo tak można strzelać bez końca.

moge dac screeen usatwien moich ? i zaobczysz mam usatwione na 5.1 i nie graja chodzi o o to ze w muzyce w mp3 w aimpie nie graja mi ;((((((((( pomozcie help me

brzozaa2 ,

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy swoich postach.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Jeśli źródło jest w stereo to dźwięk będzie na 2 głośnikach i w subwooferze. Muzyka standardowo jest tylko w stereo.