Problem - głośniki logitech x-530

Witam. Mam taki problem z w/w głośnikami:

Przy niskim poziomie głosu ustawianym na głośnikach często słyszę jakieś dźwięki w innych językach (przeważnie angielski) mimo, wyłączonych wszystkich dźwiękowych programów (winamp…). Dźwięk ten pojawia się nawet jeśli jest włączony np winamp i leci piosenka-wtedy nakładają się na siebie. Dźwięk ten zanika po zwiększeniu głośności na głośnikach. Słyszałem od kogoś, że jest to spowodowane łapaniem stacji radiowych przez głośniki, ale nic nie wiem dokładnie. Proszę o pomoc jak się tego pozbyć- mam win xp

To rzeczywiście są stacje radiowe. Ja ma rosyjskojęzyczne. :smiley:

A słyszałem w nich takie rzeczy, że nie będę opisywał na forum, bo jak się zwiedzą odpowiednie służby to gotowi wpaść na kawkę i zarekwirować. :mrgreen:

I jak na razie nic z tym nie udało mi się zrobić.

Objawy identyczne jak u ciebie :smiley:

To w takim razie mamy ten sam problem… Ja tez się czasem nasłucham różności przeważnie po angielsku, ale jak tam byłem to nie znalazłem takiego radia… Żeby nas czasem nie pozwali o prowadzenie wywiadu :slight_smile:

Inne głośniki ale ogólnie to samo.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=77590&

Mi samo się naprawiło i na razie na szczęscie nic nie chyta :slight_smile:

Niestety druga i ostatnia wada logitechów :stuck_out_tongue:

Spróbuj przestawić głośniki lub / i kompa w inne miejsce, do innego pokoju.

Ja ma głośniki Encore XP-220 :roll: . Więc to nie jest wada tylko logitechów. :mrgreen:

Logitechy mają to do siebie ;/ odkad zmieniłem na creative nikt mi “nic nie mówi” w głośnikach. Nie znalazłem rozwiazania do tego problemu.