Problem i dziwny komunikat

Wczoraj zrobiłem formata i instalowałem nowy system. Podczas włączenia komputera wyskoczył mi komunikat: " kształtowanie obrazu SLI przez wiele PG zostało zmienione na kształtowanie przez niezależny PG, ponieważ jedna z kart SLI została wyjęta. Kształtowanie obrazu sli przez wiele pg wymaga co najmniej 2 karty graficznych." Po tem po jakiej godzinie pojawil mi sie niebieski obraz a tam komunikat ze wyłaczy mi sie komputer aby uchronić przed uszkodzeniem i ze nalezy sprawdzic czy sprzet jest dobrze podlaczony i zainstalowane sterowniki. Czy ten komunikat ma cos wspólnego z tym? czekam na odp

tede86 , z Twojego posta wynika, ze masz bluescreena. W takim przypadku zajrzyj na tą stronkę i daj raport z tego programu, dając go na stronkę wklej.org lub wklejto.pl, a w poście dajesz tylko link.

http://wklej.org/id/ad725fb86e

tede86 , próbowałeś przeinstalować sterowniki od karty graficznej??

Prawdopodobnie masz ster w wersji 91.31 , odinstaluj go dokładnie, zrób czystkę w systemie i zastosuj wyższą wersję steru.

znalazłem jakis artykuł z wyskakiwaniem tego komunikatu i sciagnełem jakis plik rejestru, który spowodował, że już sie nie pokazuje i jak narazie nie wyskoczył mi ten bluescreen. W razie czego przeinstaluje sterowniki. Dziękuje za pomoc:) Pozdrawiam